(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-01-25 21:43:23
Kedves Rajmond.Van különálló,leválasztott erkélye a kiválasztott apartmannak.
Grand Eleni teszt Dátum: 2011-01-25 15:37:53
L.Niki írta ekkor: 2011-01-02 23:12:38
Sziasztok! Valaki tudna segíteni nekünk abban, hogy Zakynthoson lehetséges-e a dialízis kezelés? Köszönjük előre is, nagy segítség lenne egy válasz, mert a nagykövetség nem túl segítőkész az idén... smile smile smile
Kedves Niki! Mostanra sikerült utánajárni a dialízis lehetőségének Zakynthoson. Amennyiben megvan, hogy melyik turnusra szeretnének menni kérem vegyék fel velem a kapcsolatot az [email protected] címen. Ebben a hónapban még van lehetőség a bejelentkezésre.
kálmán raymond Dátum: 2011-01-24 16:13:01
segítséget szeretnék kérni a kinnlevő idegenvezetőtől a Villa Maria apartmannal kapcsolatban. A Villa Maria apartman első emelet hármas szobát (103) szobát foglaltuk le. Meg szeretnénk tudni, hogy tartozik-e ehhez a szobához külön erkély, ahová csak mi ki tudnánk ülni. A képek alapján nem derül ki egyértelműen, hogy az erkély leválasztott-e vagy sem. Tudna ebben segíteni, mert ha kiderül, hogy nincs külön erkélye a szobának, még tudnánk módosítani a szoba foglalást. Előre is köszönettel válaszáért!
Grand Éva Dátum: 2011-01-20 15:02:09
Perge Anita írta ekkor: 2011-01-19 01:32:47
Köszönöm válaszod,abban esetleg tudnál nekem segíteni,hogy az anna apartman hol helyezkedik el a georginához képest,közel vannak egymáshoz?
Ha a prosiban megnézed a 19.oldalon levő fotót (ha nincs, ezen az oldalon letölthető a katalógus),akkor a Georgina fotóján látszika a Villa Maria fotója.Azzal szemben, ami már nem fért rá a fotóra, fekszik az Anna. Szóval, csak egy "köpésre "vannak az apartmanok egymástól.
Szalai József Dátum: 2011-01-20 10:41:12
Grand Zakynthos írta ekkor: 2011-01-18 08:44:28
Szia Attila! Azt javaslom, hogy olvass vissza itt fórumon, sokan megosztották már tapasztalataikat itt az elmúlt években. Aztán persze ha akadnak konkrét kérdéseid, szívesen válaszolunk, tedd csak fel nyugodtan! :) Vivien
Szia Attila! Ajánlom figyelmedbe beszámolómat, melyből sok hasznos információt tudsz meg: http://www.hellasz.hu/beszamolok/1/id/1405/a_kek_oblok_szigete/1/