Tud valaki vmi friss infót a zakynthosi tűz-helyzetről? Az előbb mondta a szomszédasszonyom, hogy a híradóban szerepelt, h. Zakynthoson több helyen tűz pusztít, s lakott területeket is érint. Pénteken indulunk, jó lenne vmit tudni róla. Köszönöm!
Mikor és melyik TV-adón látta? Egész internetet átkutattam de nem találtam semmit a 2010-es erdőtüzekről. Amíg mi ott voltunk 3-szór volt erdőtűz. De mindegyiket eloltották fél nap alatt. Így nagyon nem aggódnék.