(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vavrecky Tibor Dátum: 2010-08-26 19:05:37
Már csak 14 nap, és indulunk smile
Évaanya Dátum: 2010-08-26 14:09:39
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-08-26 10:11:03
Mikor és melyik TV-adón látta? Egész internetet átkutattam de nem találtam semmit a 2010-es erdőtüzekről. Amíg mi ott voltunk 3-szór volt erdőtűz. De mindegyiket eloltották fél nap alatt. Így nagyon nem aggódnék.
Az aug.24-i 19,30-as M1 híradóban látta. Még a Retro Rádióban volt szó róla, máshol én sem hallottam.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-26 10:14:10
Simonyiné Fedor Gabriella írta ekkor: 2010-08-24 17:39:29
Azt hallottam,hogy szeptemberben már nincsenek teknősök Ez tényleg így van
Hajókiránduláson mondják, hogy a teknősök csak költeni jönnek ide. És csak itt védett állatfaj. Máshol vadásznak rájuk.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-26 10:12:41
Kata írta ekkor: 2010-08-25 19:07:05
Szia! Mi elmentünk a Lidl-be, de nem oltunk tőle elájulva. Nekünk jobban tetszett az Iberia apartmantól nem messze lévő ZEUSZ bolt, de a LA Curva is jó.
Mi Szupermarketekben vásároltunk. Azok is jók bár lehet, hogy egy picivel drágábbak.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-26 10:11:03
Évaanya írta ekkor: 2010-08-24 21:31:43
Tud valaki vmi friss infót a zakynthosi tűz-helyzetről? Az előbb mondta a szomszédasszonyom, hogy a híradóban szerepelt, h. Zakynthoson több helyen tűz pusztít, s lakott területeket is érint. Pénteken indulunk, jó lenne vmit tudni róla. Köszönöm!
Mikor és melyik TV-adón látta? Egész internetet átkutattam de nem találtam semmit a 2010-es erdőtüzekről. Amíg mi ott voltunk 3-szór volt erdőtűz. De mindegyiket eloltották fél nap alatt. Így nagyon nem aggódnék.