(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Nemes Melinda Dátum: 2010-09-02 23:16:14
Erika írta ekkor: 2010-09-02 15:59:45
Jelen pillanatban is, csak visszafelé tudok még tekinteni, hogy mi volt néhány napja, vagy 1 hete...
Ezzel én is így vagyok!! smile Olyan jó lenne még mindig ott lenni...még legalább egy évet kell várnom a visszatérésre. smile
Erika Dátum: 2010-09-02 15:59:45
Jelen pillanatban is, csak visszafelé tudok még tekinteni, hogy mi volt néhány napja, vagy 1 hete...
Dátum: 2010-08-31 19:56:23
Sziasztok Zakynthos imádók! Párommal 29-én érkeztünk meg 2 hét nyaralás után Agios Sostisból.Ezt nem hisszük el, annyira tökéletes volt minden!Sikerült teljesen feltöltődnünk, és természetesen jövő nyáron ismét Görögország van betervezve, sőt eldöntve! Köszönjük Grand Tours!
Doba Árpád Dátum: 2010-08-31 13:41:51
Aki volt már Zakynthoson annak mindig hiányozni fog, jövőre visszatérünk smile
Nemes Melinda Dátum: 2010-08-30 22:41:17
Én is 29.-én értem haza, és már most hiányzik Zakhyntos (na és a Mint mindig, imádtam az ott eltöltött napokat...minden perc emlékezetes!!!! smile Aki most van ott, vagy aki csak készülődik, mindenkit nagyon irígylek!! Érezzétek jól magatokat a földi Paradicsomban!!! smile smile