(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-08-30 13:34:03
Hahó! 08.29-én érkeztünk haza. Ismételten egy újabb nyaralás fejeződött be, mi most is /mint mindig/ elégedettek voltunk mindennel. Köszönjük GT! :-)
Surányi Tamás Dátum: 2010-08-29 21:38:14
Sziasztok.Ne aggodj Tibi mindjárt itt van szeptember 10.Jön még valaki Budapestről?
Vavrecky Tibor Dátum: 2010-08-27 07:58:16
Tudom hogy hosszú lesz, és ebből még 9 napot melózok smile de azért remélem elszalad, a kirándulás pedig lelassulhatna majd smile / ez az hogy pont forditva lesz
V. Bence Dátum: 2010-08-26 20:41:26
Még egy utolsó csomag ellenőrzés, és holnap találkozunk smile
Keresztes László Dátum: 2010-08-26 19:30:31
Hosszú lesz ez a 2 hét Tibor! Nekünk is az volt! Nekünk már csak pár óra és indulunk.