(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-26 10:06:06
Balogh Kálmán írta ekkor: 2010-08-24 21:10:17
Szia , Ferenc ! Bejelentkezés után a Fotópályázat menüpont alatt. Üdv
Köszönöm az infót!
Erika Dátum: 2010-08-26 08:20:46
Hahó! Aki szereti a nyüzsgő éjszakai életet, nekik nem ajánlom A. Sostis üdülőhelyet, Laganas 1.5 km-re van tőle, mi szeretünk sétálni, már többször megtettük ezt az utat.
Drahos József Dátum: 2010-08-25 22:04:33
Sziasztok Mindenki !aki 27- én indulunk. Csomagolás!
Kata Dátum: 2010-08-25 19:07:05
Kata írta ekkor: 2010-08-24 19:27:18
Szia! Hát a Lidl elég messze van gyalog, mivel a bolt a Zakynthos városában van, a Georgina pedig Agios Sostisban. A lidi csak járművel közelíthető meg. Medúzák pedig szerintem a nagyobb strandokon ritkán fordul elő. Én például halászhajós kirándulás keretein belül találkoztam vele, amikor megálltunk fürdőzni.
Szia! Mi elmentünk a Lidl-be, de nem oltunk tőle elájulva. Nekünk jobban tetszett az Iberia apartmantól nem messze lévő ZEUSZ bolt, de a LA Curva is jó.
Évaanya Dátum: 2010-08-24 21:31:43
Tud valaki vmi friss infót a zakynthosi tűz-helyzetről? Az előbb mondta a szomszédasszonyom, hogy a híradóban szerepelt, h. Zakynthoson több helyen tűz pusztít, s lakott területeket is érint. Pénteken indulunk, jó lenne vmit tudni róla. Köszönöm!