Szia Bence! Mi Szilból jöttünk. Nagyon szuper minden! Most épp a Georginából írok, de az Ibériában lakunk. Akkor ha minden igaz, találkozunk..lehet ismerjük is egymást látásból.:) Nagyon meleg van és semmi tűz. Nem bántuk meg eddig még hogy ide jöttünk, de úgy gondolom soha nem is fogjuk és visszajövünk még.
Megnéztelek egy közösségi portálon, de nem vagy ismerős..
Attól még lehet, hogy te ismersz

Jó nyaralást, hamarosan találkozunk