(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Simonyiné Fedor Gabriella Dátum: 2010-08-24 17:35:14
Drahos József írta ekkor: 2010-08-23 21:31:32
Helló! Én úgy tudom, csak simán a grandtours.hu oldalára.
azt hallottam, hogy szeptemberben már nincsenek teknősök Ez tényleg így van?
Drahos József Dátum: 2010-08-23 21:31:32
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-08-23 09:06:17
Hova kell fölrakni a fényképeket ha részt szeretnék venni a nyeremény sorsolásban?
Helló! Én úgy tudom, csak simán a grandtours.hu oldalára.
Drahos József Dátum: 2010-08-23 21:29:45
Sziasztok! Mi csak egyszer nem a GRAND TOURSal utaztunk, de meg is bántuk! Ezután is csak velük megyünk.
V. Bence Dátum: 2010-08-23 16:12:27
Mi tavaly is a Grand toursal utaztunk! (akkor Korfu) Idén már nem is volt kérdés, hogy velük megyünk smile
V. Bence Dátum: 2010-08-23 16:10:39
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-08-23 12:24:25
Szia Bence! Mi Szilból jöttünk. Nagyon szuper minden! Most épp a Georginából írok, de az Ibériában lakunk. Akkor ha minden igaz, találkozunk..lehet ismerjük is egymást látásból.:) Nagyon meleg van és semmi tűz. Nem bántuk meg eddig még hogy ide jöttünk, de úgy gondolom soha nem is fogjuk és visszajövünk még.
Megnéztelek egy közösségi portálon, de nem vagy ismerős.. Attól még lehet, hogy te ismersz smile Jó nyaralást, hamarosan találkozunk smile