(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Giczi Klementina Dátum: 2010-08-23 12:24:25
Szia Bence! Mi Szilból jöttünk. Nagyon szuper minden! Most épp a Georginából írok, de az Ibériában lakunk. Akkor ha minden igaz, találkozunk..lehet ismerjük is egymást látásból.:) Nagyon meleg van és semmi tűz. Nem bántuk meg eddig még hogy ide jöttünk, de úgy gondolom soha nem is fogjuk és visszajövünk még.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-23 09:06:17
Hova kell fölrakni a fényképeket ha részt szeretnék venni a nyeremény sorsolásban?
V. Bence Dátum: 2010-08-22 10:35:34
Már csak napok kérdése... smile
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-21 10:56:42
Drahos József írta ekkor: 2010-08-21 10:12:13
Sziasztok! A képek nagyon szupik, már olyanok vagytok nekünk mintha 100 éve ismernénk egymást.Már nekünk is csak 5 nap van az indulásig, ez már elrepül.Ha ma indultok haza, használjátok ki még azt a pár órát.Kellemes időtöltést és jó utat nektek.Köszönjük a képeket.Sziasztok.
Sziasztok! Nagyon szépen köszönjük! Még így is több száz kép van ami még nem került föl a facebook-ra..:)
Drahos József Dátum: 2010-08-21 10:12:13
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-08-20 21:29:09
Arra készüljetek föl, hogy a félpanziós ellátásnál az üdítőket és alkoholokat külön kell fizetni vacsoránál. Üdítő 2Euró, nagy ásványvíz 1.8Euró, különböző alkohol költemények 4Euró. Bank automata meg jó messze van. Legközelebbi 30-50 perc gyalog. Attól függően, hogy milyen útvonalon mész.
Sziasztok! A képek nagyon szupik, már olyanok vagytok nekünk mintha 100 éve ismernénk egymást.Már nekünk is csak 5 nap van az indulásig, ez már elrepül.Ha ma indultok haza, használjátok ki még azt a pár órát.Kellemes időtöltést és jó utat nektek.Köszönjük a képeket.Sziasztok.