(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-20 21:29:09
Arra készüljetek föl, hogy a félpanziós ellátásnál az üdítőket és alkoholokat külön kell fizetni vacsoránál. Üdítő 2Euró, nagy ásványvíz 1.8Euró, különböző alkohol költemények 4Euró. Bank automata meg jó messze van. Legközelebbi 30-50 perc gyalog. Attól függően, hogy milyen útvonalon mész.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-20 20:35:47
Keresztes László írta ekkor: 2010-08-20 20:16:42
Szia Feri! Milyen géppel fotózol?
Szia! Fényképező: Kodak Z650 Újabb adag: http://www.facebook.com/editalbum.php?&aid=2079924&add=1&created=1#!/album.php?aid=2079924&id=1244732997
Keresztes László Dátum: 2010-08-20 20:16:42
Szia Feri! Milyen géppel fotózol?
Zsófi Dátum: 2010-08-20 15:38:47
Egy hét mulva ilyenkor már úton leszünk mi is smile
V. Bence Dátum: 2010-08-20 15:25:03
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-08-20 01:17:29
És itt van a még újabb adag: http://www.facebook.com/album.php?aid=2079817&id=1244732997&l=9659f55690http://www.facebook.com/album.php?aid=2079817&id=1244732997&l=9659f55690
Lecsekkoltam a képeidet, nagyon jók! De szeretném már élőben is látni smile