Mire kiérünk görögbe nem lesz semmi gond
No stress, tűzet nem nézünk
V. Bence Dátum: 2010-08-20 15:19:46
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-08-17 10:29:55
Hova valósiak vagytok Bence?
3 csornai srác, és egy gyömörei csaj
ti?
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-20 01:17:29
És itt van a még újabb adag:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2079817&id=1244732997&l=9659f55690http://www.facebook.com/album.php?aid=2079817&id=1244732997&l=9659f55690
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 21:59:48
Újabb adag fénykép. Majd még jön:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2079780&id=1244732997&l=996e6f6e45
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 21:54:44
Tűz tánc. Ez is nagyon jó.:)
http://www.youtube.com/watch?v=S8ML64p9md0