(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

V. Bence Dátum: 2010-08-20 15:23:03
Mire kiérünk görögbe nem lesz semmi gond smile No stress, tűzet nem nézünk smile
V. Bence Dátum: 2010-08-20 15:19:46
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-08-17 10:29:55
Hova valósiak vagytok Bence?
3 csornai srác, és egy gyömörei csaj smile ti? smile
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-20 01:17:29
És itt van a még újabb adag: http://www.facebook.com/album.php?aid=2079817&id=1244732997&l=9659f55690http://www.facebook.com/album.php?aid=2079817&id=1244732997&l=9659f55690
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 21:59:48
Újabb adag fénykép. Majd még jön: http://www.facebook.com/album.php?aid=2079780&id=1244732997&l=996e6f6e45
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 21:54:44
Tűz tánc. Ez is nagyon jó.:) http://www.youtube.com/watch?v=S8ML64p9md0