Sziasztok! Mi autóval mentünk. Nyíregyházáról indultunk reggel 8-kor és másnap reggel 6-körül már a kompkikötőben voltunk (20-23 óra az út). Ibériában szálltunk meg, nem ez volt az első utunk, tavaly is voltunk. Ha az úttal vagy a szigettel kapcsolatosan kérdésetek van, írjatok.
[email protected]