(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Giczi Klementina Dátum: 2010-07-25 21:42:36
Szia Ildikó! Mi is Győrből indulunk a barátommal, de mi már aug.20-án és az Ibériában leszünk szept.4-ig. Győriek vagytok?
Drahos József Dátum: 2010-07-25 20:52:21
Sziasztok!Én és a barátnőm is aug.27-én indulunk.Mi Miskolcról megyünk és a Jenny apartmanban fogunk lakni.
Ildikó Dátum: 2010-07-25 19:21:43
sziasztok! barátommal megyünk Zakynthosra Ibéria apartmanba aug. 27.-ei indulással Győrből.. jön valaki ebben az időpontban?:)
Szűcs Gergő Dátum: 2010-07-25 18:50:40
Sziasztok! Mi autóval mentünk. Nyíregyházáról indultunk reggel 8-kor és másnap reggel 6-körül már a kompkikötőben voltunk (20-23 óra az út). Ibériában szálltunk meg, nem ez volt az első utunk, tavaly is voltunk. Ha az úttal vagy a szigettel kapcsolatosan kérdésetek van, írjatok. [email protected]
Gábor Dátum: 2010-07-25 16:14:31
Sziasztok az egyik mobilszolgáltató ad 1999 ft ért egy hétig belföldi 200 percet mindkét irányba passport hetijegy de még nem próbáltam ki, mivel augusztusban tervezzük az utat