(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kaló Krisztina Dátum: 2010-07-27 06:54:45
Kata írta ekkor: 2010-07-26 19:16:50
A buszútvonalat megtaláljátok a Grantours katalógusának 62. oldalán.
Voltunk már erre autóval. Úgy godoltam, ha valaki egyénileg megy és kiváncsi esetleg erre is. Szerintd jelentősen rövidebb vagy jobb a buszok által használt útvonal?
Kata Dátum: 2010-07-26 19:16:50
Kaló Krisztina írta ekkor: 2010-07-26 06:21:35
Szia! Ha a hegyeken át mentek és van rá erőtök érdemes megnézni Delfot. A Rio-Antirio híd is feljthetetlen (és picit dráda 11eurós) élmény. Különben mi augsztus 20-án indulunk 2 hétre az Ibériába 4-en. Előre is üdv akivel találkozni fogunk!
A buszútvonalat megtaláljátok a Grantours katalógusának 62. oldalán.
Kata Dátum: 2010-07-26 19:15:40
Kedves Szabó Terézia! Az Iberia apartman Agios Sostisba van!!!! A Kefalónia pedig azért drága, mert egy másik sziget, érdekes lenne busszal elmenni oda!
Szabó Terézia Dátum: 2010-07-26 13:14:07
Sziasztok! A szept.03.-i turnussal megyek Debrecenből Laganasba,ahol az Ibériában lesz a szállásom. Nagyon szeretnék elmenni Kefalóniába is -ide van fakultatív is,de drága,amiért sokan nem mennek el- és az lenne a kérdésem busz megy -e Laganasból Kefalóniába?? Illetve mennyi a menetidő,buszjegy ára?? Megbízhatóak -e a járatok? Tudna nekem ebben valaki segíteni??
Ildikó Dátum: 2010-07-26 12:59:29
sziasztok!igen, győriek vagyunk, akkor Klementina és Mó, majd találkozunk!:)Klementina,akkor ti addigra,mire odaérünk már ismerni fogjátok a környéket...szervezhetnénk akár vmi közös progit.. mennyi idősek vagytok?