(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-07-26 09:43:57
Simonyiné Fedor Gabriella írta ekkor: 2010-07-26 08:00:54
Sziasztok! Mi az Ibériába megyünk szeptemberben nem tudom ,hogy lehet-e saját napernyőt és széket használni a strandon? köszi
Szia! Lehet saját napernyőt és széket használni a strandokon.
Mó Dátum: 2010-07-26 08:32:05
Ildikó írta ekkor: 2010-07-25 19:21:43
sziasztok! barátommal megyünk Zakynthosra Ibéria apartmanba aug. 27.-ei indulással Győrből.. jön valaki ebben az időpontban?:)
Kedves Ildikó és József! Mi is aug.27-én megyünk a párommal Zakynthosra győri indulással! A szállásunk a Jennyben lesz.:o)
Simonyiné Fedor Gabriella Dátum: 2010-07-26 08:00:54
Sziasztok! Mi az Ibériába megyünk szeptemberben nem tudom ,hogy lehet-e saját napernyőt és széket használni a strandon? köszi
Simonyiné Fedor Gabriella Dátum: 2010-07-26 07:55:27
Kaló Krisztina írta ekkor: 2010-07-26 06:21:35
Szia! Ha a hegyeken át mentek és van rá erőtök érdemes megnézni Delfot. A Rio-Antirio híd is feljthetetlen (és picit dráda 11eurós) élmény. Különben mi augsztus 20-án indulunk 2 hétre az Ibériába 4-en. Előre is üdv akivel találkozni fogunk!
Sziasztok Azt szeretném meg kérdezni,hogy lehet-e saját napernyőt és széket használni? Mi az Ibéria apartmanba megyünk köszi
Kaló Krisztina Dátum: 2010-07-26 06:21:35
Eiga írta ekkor: 2010-07-25 12:56:01
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy akik már hazajöttek, hogy milyen utvonalon mentek Zakyntosra,görögországban a hegyekben vagy a tengerparton köszönöm
Szia! Ha a hegyeken át mentek és van rá erőtök érdemes megnézni Delfot. A Rio-Antirio híd is feljthetetlen (és picit dráda 11eurós) élmény. Különben mi augsztus 20-án indulunk 2 hétre az Ibériába 4-en. Előre is üdv akivel találkozni fogunk!