Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy akik már hazajöttek, hogy milyen utvonalon mentek Zakyntosra,görögországban a hegyekben vagy a tengerparton köszönöm
Szia! Ha a hegyeken át mentek és van rá erőtök érdemes megnézni Delfot. A Rio-Antirio híd is feljthetetlen (és picit dráda 11eurós) élmény. Különben mi augsztus 20-án indulunk 2 hétre az Ibériába 4-en. Előre is üdv akivel találkozni fogunk!