Szia Dóri!Ha Telenor-os ,Vodafone-os(előfizetéses)vagy akkor semmit nem kell beállítani, viszont amikor telefonálsz, akkor a 06 helyett 00036-ot kell mindig használni. Pl. 0036-20-123-4567 .
Bocs, az előző helyen csak 2 nulla van, tehát 0036. Viszont van olyan szolgáltató, ahol minimum 1500 forintnak kell lenni a számlán, hogy egyáltalán el tudd indítani a hívást.