(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Eiga Dátum: 2010-07-25 12:56:01
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy akik már hazajöttek, hogy milyen utvonalon mentek Zakyntosra,görögországban a hegyekben vagy a tengerparton köszönöm
Eiga Dátum: 2010-07-25 12:51:10
Dóri írta ekkor: 2010-07-24 21:32:16
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet telefonálni odakint itthonra? Itthon kell valami beállítást végezni a telefonon? Aki tud kérem segítsen köszi
Szia Dóri! Mi 5 euros telefon kártyát szoktunk venni, amit (óttani idő szerint) este 9 óra után telefonfülkéböl olcsobban hivható magyarország.
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-07-25 12:17:57
Kulcsár Zsuzsa írta ekkor: 2010-07-25 12:15:30
Szia Dóri!Ha Telenor-os ,Vodafone-os(előfizetéses)vagy akkor semmit nem kell beállítani, viszont amikor telefonálsz, akkor a 06 helyett 00036-ot kell mindig használni. Pl. 0036-20-123-4567 .
Bocs, az előző helyen csak 2 nulla van, tehát 0036. Viszont van olyan szolgáltató, ahol minimum 1500 forintnak kell lenni a számlán, hogy egyáltalán el tudd indítani a hívást.
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-07-25 12:15:30
Dóri írta ekkor: 2010-07-24 21:32:16
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet telefonálni odakint itthonra? Itthon kell valami beállítást végezni a telefonon? Aki tud kérem segítsen köszi
Szia Dóri!Ha Telenor-os ,Vodafone-os(előfizetéses)vagy akkor semmit nem kell beállítani, viszont amikor telefonálsz, akkor a 06 helyett 00036-ot kell mindig használni. Pl. 0036-20-123-4567 .
Dóri Dátum: 2010-07-24 21:32:16
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet telefonálni odakint itthonra? Itthon kell valami beállítást végezni a telefonon? Aki tud kérem segítsen köszi