(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erdős Hajnalka Dátum: 2010-07-24 12:04:40
Sziasztok :) Írna valaki , hogy mennyi idő alatt volt ott a busz?? mi egy 3 éves kis gyermekkel mennénk szeptemberben. köszi mindenkinek:)
Évaanya Dátum: 2010-07-23 17:36:22
Kedves Vivien! Érdeklődni szeretnék a mai nap hallott egészségügyi hírrel kapcsolatban, miszerint kanyarójárvány van Görögországban, s az ÁNTSZ óva inti a kisgyerekkel Görögországba utazókat. Mi a helyzet Zakynthoson járványügyileg? Mi 5 és 9 éves gyerekekkel készülünk a szigetre. Köszönöm, várom a reagálást.
Szabó Terézia Dátum: 2010-07-23 11:08:25
írta ekkor: 2010-07-21 19:15:03
Szia, mi Debrecenből megyünk, és az Ibériában leszünk. Sanyi
Szia Sanyi! Szuper!! Én és az Ibériában leszek elszállásolva. smile Jó tudni,hogy lesznek földiek is. smile Néztetek már ki valamilyen fakultatív programot ahová el szeretnétek menni??
Molnár Csaba Dátum: 2010-07-22 21:36:32
Kata írta ekkor: 2010-07-22 16:36:12
Az Iberiában adnak törölközőt, kedden fogják cserélni, de azt nem lehet levinni a partra. Én 2 db türcsit vittem fejenként! A Georginába is adnak, úgy tudom, de ott nem cserélik csak turnus-váltáskor, vagyis szombattól- szombatig azt használod.
Köszi szépen!
Nóra Dátum: 2010-07-22 18:22:08
corsasi83 írta ekkor: 2010-07-22 14:45:39
Sziaasztok Csajok!!!!!! Mi agusztus 27-én indulunk debiből Zakynthosra kocsival 2 magányos farkas vadászni és szeretik a magyar lányokat. Aki akarcsat lakozni az irjon a fórumra!
Szia! Megadnád az e-mail címedet?