Szia! Nem kaptam semmit, de már kiírta, hogy hol leheta képeket megnézni. Izgulni még nem annyira. Inkább fehérnaci után kutatok itthon a városban, mert ha jól megy minden mi vasárnapi napon ott kint ellátogatunk a white partyra, elég jó bulinak néz ki. Ha érdekel itt honlapja: www.partyo.co.uk
Szia Kata! És hol lehet megnézni, mert én nem találom!

Jó bulizást vasárnapra majd...! Mi asszem mással töltjük akkor majd időt....!