(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-07-22 11:28:14
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2010-07-22 10:57:38
Szia Kata! És hol lehet megnézni, mert én nem találom! smile Jó bulizást vasárnapra majd...! Mi asszem mással töltjük akkor majd időt....! smile
Szia! Pedig ma regel írta ki, hogy hol lehet megnézni a képeket, de leírom neked: http://zante.gportal.hu. Ott pedig a Foto 2010--->>Kata fotói. És ti izgultok már, gondolom a lagzi miatt sokkal jobban. smile
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-07-22 10:57:38
Kata írta ekkor: 2010-07-22 10:10:52
Szia! Nem kaptam semmit, de már kiírta, hogy hol leheta képeket megnézni. Izgulni még nem annyira. Inkább fehérnaci után kutatok itthon a városban, mert ha jól megy minden mi vasárnapi napon ott kint ellátogatunk a white partyra, elég jó bulinak néz ki. Ha érdekel itt honlapja: www.partyo.co.uk
Szia Kata! És hol lehet megnézni, mert én nem találom! smile Jó bulizást vasárnapra majd...! Mi asszem mással töltjük akkor majd időt....! smile
Molnár Csaba Dátum: 2010-07-22 10:50:44
Kata írta ekkor: 2010-07-22 09:53:54
Hali! Itt megtalálhatjátok az élménybeszámolómat + képeket is: http://zante.gportal.hu
Szia Kata! Szeretném megkérdezni Tőled, amit Norbert is kérdezett, hogy törölközőt adnak-e az apartmanokban és mennyi időközönként cserélik? Előre is köszi a válaszod! smile smile
Pistea Dátum: 2010-07-22 10:49:28
Sziasztok! Nekem is van pár kérdésem! Mi holnap megyünk, az Ibéri-ába :) Hát remélem tényleg olyan jó, mint a képeken :) Láttam fenn a képek között, hogy van sziklás tengerpart is. Azt merre találjuk? Imádok buvárkodni (amatőr, pipával :) ) s ilyen helyeken lehet a legjobban! Illetve terveztük még a robogó bérlést is! Azt hol érdemes? Gondolom vanna helyi, relatíve olcsó kölcsönzők is! Írjatok mihamarabb, szerencsére már nincs sok idő indulásig :)
Kata Dátum: 2010-07-22 10:10:52
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2010-07-22 08:53:27
Sziasztok! Nekem is küldhettek képeket: [email protected] Kata!!! Izgulsz már? Kaptál már képeket? smile
Szia! Nem kaptam semmit, de már kiírta, hogy hol leheta képeket megnézni. Izgulni még nem annyira. Inkább fehérnaci után kutatok itthon a városban, mert ha jól megy minden mi vasárnapi napon ott kint ellátogatunk a white partyra, elég jó bulinak néz ki. Ha érdekel itt honlapja: www.partyo.co.uk