(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-07-22 16:44:29
Sziklás tengerpart: Porto roxa, Limnionas, Porto Zoro, Korithi után a szélmalmoknál. Robógó bérlést sok helyen megteheted. Smart-ot és Budget-et javaslom, lehet, hogy pár €-val drágább, de tuti érted mennek ha bajod esik. Arra is fegyeljetek, hogy a kiírt árba több helyen nincs rajta a biztosítás! Nálunk jártak úgy, hogy Quad bérlésnél kiírták a 16 €-t, de mire rákerült a biztosítás 21 lett belőle. Arra is figyeljetek, hogy a biztosításon ne legyen ÖNrész.
Kata Dátum: 2010-07-22 16:36:12
Az Iberiában adnak törölközőt, kedden fogják cserélni, de azt nem lehet levinni a partra. Én 2 db türcsit vittem fejenként! A Georginába is adnak, úgy tudom, de ott nem cserélik csak turnus-váltáskor, vagyis szombattól- szombatig azt használod.
corsasi83 Dátum: 2010-07-22 14:45:39
Sziaasztok Csajok!!!!!! Mi agusztus 27-én indulunk debiből Zakynthosra kocsival 2 magányos farkas vadászni és szeretik a magyar lányokat. Aki akarcsat lakozni az irjon a fórumra!
Pistea Dátum: 2010-07-22 12:36:35
Pistea írta ekkor: 2010-07-22 10:49:28
Sziasztok! Nekem is van pár kérdésem! Mi holnap megyünk, az Ibéri-ába :) Hát remélem tényleg olyan jó, mint a képeken :) Láttam fenn a képek között, hogy van sziklás tengerpart is. Azt merre találjuk? Imádok buvárkodni (amatőr, pipával :) ) s ilyen helyeken lehet a legjobban! Illetve terveztük még a robogó bérlést is! Azt hol érdemes? Gondolom vanna helyi, relatíve olcsó kölcsönzők is! Írjatok mihamarabb, szerencsére már nincs sok idő indulásig :)
Sziasztok! Erre majd írjatok plz!!!!!! :) Köszönöm, várom!!!!
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-07-22 11:46:29
Kata írta ekkor: 2010-07-22 11:28:14
Szia! Pedig ma regel írta ki, hogy hol lehet megnézni a képeket, de leírom neked: http://zante.gportal.hu. Ott pedig a Foto 2010--->>Kata fotói. És ti izgultok már, gondolom a lagzi miatt sokkal jobban. smile
Szia Köszi! Aha izgulunk már nagyon, vagyis jobban én! smile Egy hét múlva...! Aztán meg jönnek a mézes hetek...hihi....! smile