(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-07-22 09:53:54
Hali! Itt megtalálhatjátok az élménybeszámolómat + képeket is: http://zante.gportal.hu
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-07-22 08:53:27
Sziasztok! Nekem is küldhettek képeket: [email protected] Kata!!! Izgulsz már? Kaptál már képeket? smile
Dátum: 2010-07-21 19:15:03
Szabó Terézia írta ekkor: 2010-07-19 09:46:03
Szia Sanyi! Igaz én G.T.-os busszal megyek,de megkérdezhetem ti honnan indultok Laganasba?? Illetve Laganason belül hol lesz a szállásotok??
Szia, mi Debrecenből megyünk, és az Ibériában leszünk. Sanyi
Molnár Norbert Dátum: 2010-07-21 17:57:28
hello mindenkinek , nagy pakolás közben kérdzenék egyet,. A Georgina apartmanban adnak törülközőt ? és ha igen akkor mennyit ? és azt naponta cserélik ?
Kata Dátum: 2010-07-20 15:00:23
Teknőslesre Agios Sostis kikötőjéből indulnak hajók. Vagy menj el fakultatívval. Van egy öreg teki is a kikötőbe, azt láthatod ha lemész 8-9 óra körül. Mi fakultatívon voltunk, nagyon szupi volt, ők vittek el a Kék barlangokhoz is, visszafele megálltunk a Teknős szigetnél.