(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erdei Sándor Dátum: 2010-07-14 14:48:36
Higgyétek el, ahogy fogy az idő, egyre rosszabb lesz a várakozás!:) Ez a 24 nap már maga a pokol, na de ha eltelik, jön az éden!:)
Doba Árpád Dátum: 2010-07-14 14:04:19
Nekem már Április óta lassan megy az idő smile De most meg már extra lassan megy. Július 30 gyere máár. Az euro árfolyam viszont kezdi összeszedni magát ami jóó
Szabó Terézia Dátum: 2010-07-14 13:19:50
Kedves Kata és Sándor! Igazatok van,mert tényleg nagyon nehezen telik ilyenkor az idő,amikor az ember már alig bír magával,mert máris menne. :) :) De nyugi,mert nektek már nem olyan soká itt lesz az utazás!! S mit szóljak én??? Hol van még szept.03.???? smile
Erdei Sándor Dátum: 2010-07-14 11:32:29
Ne is mondjátok, annyira lassan telik az idő... Mikor lesz már augusztus 6? A munka sem megy már.....:)
Kata Dátum: 2010-07-13 11:56:34
Mi is nagyon várjuk már. De nekünk egyre csak közeleg és közeleg és közeleg... Már csak 24 nap. (Augusztus 6.)