Kedves Kata és Sándor! Igazatok van,mert tényleg nagyon nehezen telik ilyenkor az idő,amikor az ember már alig bír magával,mert máris menne. :) :) De nyugi,mert nektek már nem olyan soká itt lesz az utazás!! S mit szóljak én??? Hol van még szept.03.????