(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Zsófi Dátum: 2010-07-13 10:29:02
Mi is várjuk már nagyon, de még eléggé messze van :( Aug 27.én indulunk 6 an Bp ről.
Dóri Dátum: 2010-07-13 09:19:21
Vagyis 30-án indulunk smile
Dóri Dátum: 2010-07-13 09:16:19
Sziasztok! A szerelmemmel július 31-én indulunk Debrecenből. Már nagyon várjuk az utat. Jön még valaki ebben az időpontban? smile
Keresztes László Dátum: 2010-07-12 22:23:40
Mi is várjuk az indulást,bár mi csak augusztus végén indulunk majd! De nemsokára itt lesz!! :) Jön valaki veszprém megyéből augusztus 27-i indulással?
Keresztes László Dátum: 2010-07-12 22:19:56
Szia Szántai Gábor! Köszönöm szépen a hasznos információkat amit mailben küldtél.Esetleg arról,hogy mit lehet behozni görögből (bor,sör,ajándéktárgyak...) és hogy mennyit,tudsz infót mondani? Előre is köszönöm!