Mi is várjuk már nagyon, de még eléggé messze van :( Aug 27.én indulunk 6 an Bp ről.
Dóri Dátum: 2010-07-13 09:19:21
Vagyis 30-án indulunk
Dóri Dátum: 2010-07-13 09:16:19
Sziasztok!
A szerelmemmel július 31-én indulunk Debrecenből. Már nagyon várjuk az utat. Jön még valaki ebben az időpontban?
Keresztes László Dátum: 2010-07-12 22:23:40
Mi is várjuk az indulást,bár mi csak augusztus végén indulunk majd! De nemsokára itt lesz!! :)
Jön valaki veszprém megyéből augusztus 27-i indulással?
Keresztes László Dátum: 2010-07-12 22:19:56
Szia Szántai Gábor!
Köszönöm szépen a hasznos információkat amit mailben küldtél.Esetleg arról,hogy mit lehet behozni görögből (bor,sör,ajándéktárgyak...) és hogy mennyit,tudsz infót mondani?
Előre is köszönöm!