(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vécsei Zsanett Dátum: 2010-07-15 20:20:37
Erika írta ekkor: 2010-07-15 11:50:11
Szia V.Zsanett! Ha van egy kis időd kérlek, hogy küldj nekem az [email protected] néhány fotót az Agios Sostis-i strandról! Előre is nagyon köszönöm!
Szia!Igazán nincs mit. Már elis küldtem az emailcímedre a képeket.
Simon Tamás Dátum: 2010-07-15 19:45:47
Erika írta ekkor: 2010-07-15 11:52:22
Mástól is nagyon szívesen fogadok fotókat!!! Köszi!
Szia! Egy kis segitség,a következő linket másold be:http://www.greekhotel.com/ionian/zakyntho/agios-sostis/beach/home.htm ,itt vannak képek a strandról.Sőt az egész sziget strandjairól,van olyan is hogy 360 fokban megtudod nézni kamerán.Más érdekességet is találsz,igaz angolul. Itt egy másik is:http://www.greeka.com/ionian/zakynthos/zakynthos-pictures.htm ,sok-sok képet és videót is találsz. Én ezek alapján már megterveztem hová fogunk elmenni. Remélem tudtam kicsit segiteni?:))!Üdv Tomi
Erika Dátum: 2010-07-15 11:52:22
Mástól is nagyon szívesen fogadok fotókat!!! Köszi!
Erika Dátum: 2010-07-15 11:50:11
Szia V.Zsanett! Ha van egy kis időd kérlek, hogy küldj nekem az [email protected] néhány fotót az Agios Sostis-i strandról! Előre is nagyon köszönöm!
Szabó Terézia Dátum: 2010-07-15 07:22:03
Szép napot mindenkinek! Érdeklődni szeretnék,hogy szept.03.-án Debrecenből jön -e valaki Laganasba?? smile