(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2010-07-16 18:26:40
Varga János írta ekkor: 2010-07-16 17:11:44
Szia Dóri! Mi is július 30-án megyünk,de mi Berettyóújfaluban szállunk fel(2+2-en).Doba Árpádék szállnak fel Debrecenben,amit mi már meg is írtunk egymásnak. Ti már voltatok görögben?
szia. Dóri az én életem értelme, csak ő is alig tudja már kivárni az indulást smile . de már csak két hét közben meg Loki meccs is lesz.
Varga János Dátum: 2010-07-16 17:11:44
Dóri írta ekkor: 2010-07-13 09:16:19
Sziasztok! A szerelmemmel július 31-én indulunk Debrecenből. Már nagyon várjuk az utat. Jön még valaki ebben az időpontban? smile
Szia Dóri! Mi is július 30-án megyünk,de mi Berettyóújfaluban szállunk fel(2+2-en).Doba Árpádék szállnak fel Debrecenben,amit mi már meg is írtunk egymásnak. Ti már voltatok görögben?
Kata Dátum: 2010-07-16 11:58:57
Szia Vivien! Most láttam a youtube-on, hogy a Disco szigen szokott lenni White Party. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez milyen redszereséggel szokott lenni? Augsuztus 7-14-ig leszünk itt. Remélem ekkor is lesz. Bár, ahogy láttam a belépő elég húzós, de ahogy láttam jó party szokott lenni, jó sok fővel. Köszi a választ. smile
Dátum: 2010-07-15 22:30:51
Szabó Terézia írta ekkor: 2010-07-15 07:22:03
Szép napot mindenkinek! Érdeklődni szeretnék,hogy szept.03.-án Debrecenből jön -e valaki Laganasba?? smile
Szia, mi (én és a feleségem) is ekkor megyünk, autóval, nagy valószínűséggel Románián és Bulgárián keresztül.Sanyi
Erika Dátum: 2010-07-15 20:55:12
Nagyon köszi Zsanett és Tomi!!! :-))