Szia Dóri!
Mi is július 30-án megyünk,de mi Berettyóújfaluban szállunk fel(2+2-en).Doba Árpádék szállnak fel Debrecenben,amit mi már meg is írtunk egymásnak.
Ti már voltatok görögben?
szia. Dóri az én életem értelme, csak ő is alig tudja már kivárni az indulást

. de már csak két hét közben meg Loki meccs is lesz.