Sziasztok! Mi is az aug.20-as turnussal megyünk, Győrből. Az Ibériában fogunk lakni két hétig.Remélem ekkor is jó társaság lesz. Már alig várjuk az indulást.
Szia! Alakul itt a fórumon az augusztus 21-i turnus is... :-).
Erika Dátum: 2010-07-07 18:49:35
Az előző üzenet Vécsei Zsanettnek szól!
Erika Dátum: 2010-07-07 18:48:35
Szia! 201-es szoba. Többször voltunk már a GT-szal egyénileg és busszal is, a busz sokkal jobb :-).
Lajos Ágnes Dátum: 2010-07-07 17:47:05
Kedves Sz.J.Gábor, úgy látom csináltál magadnak egy kis feladatot a felajánlásoddal, én is élnék vele. Hálásan fogadnám az útvonalat a [email protected] címre.
Köszönettel,
L.Ági
Kata Dátum: 2010-07-07 17:31:45
Kedves Nóra! írj légyszi nekem a fakultatív programokról az [email protected] címre. Előre is köszi.