(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-07-07 17:29:00
Szántai János Gábor írta ekkor: 2010-07-07 14:58:32
Akkor válaszolnék a kérdésekre. Előbb a hölgyek :) Kedves D.Viki! Nem szeretnék semmi olyat mondani, amit nem elsőkézből tudok. Annyit azonban mondhatok, hogy nem nagy étkűekre vannak szabva az adagok... de ha nem vagy nagy étkű, akkor sem biztos, hogy elég lesz :S Remélem tévedek, és majd jót nevetsz a hozzászólásomon. Illetve majd olvassa Vivien is a hozzászólásom, és szól a boszorkányos mosolyú Georginának, hogy 1 palacsintánál, vagy pirítósnál több is lehetne a reggeli :)) Az ízvilágáról semmi rosszat nem tudok mondani, mert én az Adelfiában csak ittam, illetve ettem egy gyrost, ami meglehetősen finom volt, bár azt azért nehéz elrontani :) Arról nem is beszélve, hogy nem a gyros nálam a mérvadó, ha egy éttermet kell értékelnem. Persze ha Nóra csak gyrost evett a görögországi kinntartózkodása alatt, akkor ő biztos szakértője lett a témának. Én kb 8 éttermet próbáltam ki Agios Sostisban, egyet Laganasban, egyet Zakynthos városában, kettőt Kalamakiban, illetve ettem egy reggeli toastot egyszer egy Maxi akármilyen faluban :) Ha rám hallgatsz, és nem gyrost akarsz enni, akkor próbáld ki az Olé Olét ;) Kedves Keresztes László! Navagiohoz mi quaddal mentünk fel, és az Olé Olé étterem melletti kölcsönzőből béreltük egy román sráctól. Érthető okokból nekünk nem adta olcsóbban mint 15, de hallottam, hogy le lehet ezt még alkudni. Csak hát ha meg is tagadod magyarságod, a jogsinál úgyis kibukik a dolog :))) 2 alkalommal béreltünk nála, egyébként elég kedves srác, integet, barátkozni is próbálgatna... első alkalommal 20 euróra vett le, mert 15 a quad, meg 5 a második bukósisak. Na persze. Mondtam neki, hogy második alkalomra már nem fizetek csak 15-öt. Annyi is lett. Van biztosítása is, úgyhogy nem kell félni. A jogsit elteszi, és ad egy papírt, amivel vezethetsz. Egyébként Vivien mindenkit óva intett a bérléstől, mert bajunk lesz, meghalunk, elromlik, aztán meg velünk fizettetik ki. Hát ez azért nem így megy, csak jól hangzik, hogy tőlük béreld 2x ennyiért :))) Bocs, de ez az igazság, nem?! :) Óvatosan kell vezetni, kanyarokban meg dudálni, és nem lesz baj! Egyébként én még soha életemben nem vezettem se quadot, se robogót, mégsem a lábujjaimmal gépelek, pedig azért húztam a szarvát rendesen :) Akiben van egy kicsi kalandvágy, és nem akar még egy napot a buszban tölteni azokkal az alakokkal akikkel odafelé utazott, annak ajánlom a jármű bérlést. Maxi városában meg a nagy kanyarban van egy hangulatos kis étterem, fini kávéval, meg szendvicsekkel, görög zenével, szőlőlevelek alatt. Mindenképpen érdemes megállni, mert arra már nem igen járnak turisták! Közben megnéztem a városka nevét: Macherado, de a helyi ákom-bákommal Maxa kezdetű :) Javaslom, hogy mindig az ákom-bákomos kiírást kövessétek, akkor nem tévedtek el. Quadnak egy teli tank benya oda-vissza bőven elég! Mailben elküldöm a mi útitervünk, ha valakit érdekel. Baromi szép volt, néhol félelmetes, de megéri :)
Szia Szántai János Gábor! Én is megköszönném, ha elküldenéd a ti utiterveteket, ha lehet holnap estig, mert pénteken indulunk.Mi is quad-dal szeretnénk felfedezni a szigetet, így örömmel olvastam amit írtál róla! Előre is Köszi. [email protected]
Bajzák József Dátum: 2010-07-07 16:52:47
Szia Gábor! Én is megköszönném ha elküldenéd az útiterved, de ha lehet még ma, mert mi holnap indulunk. Igaz mi kocsival megyünk, de így legalább bérelnünk sem kell. Várom leveled. Előre is köszönöm. [email protected] Üdv: Bubu
Zsófi Dátum: 2010-07-07 15:56:42
Szia Gábor ! Megköszönném énis ha elküldenéd az útiterved. [email protected]
Vécsei Zsanett Dátum: 2010-07-07 15:28:22
Erika írta ekkor: 2010-07-06 18:54:32
Hahó! Mi (10 fő) is a 08.20-as turnussal utazunk, de budapesti felszállással, Jennyben lakunk. Szállás nektek? Ez lesz az első külföldi utatok?
Szió! MI is Jennyibe 205 szobába leszünk ,3 fiú és én. Mi már voltunk Zakynthoson 3 éve és nagyon szuper volt, az utazás nagyon hosszú de jó társaságban hamar eltelt, Görögök nagyon rendesek voltak.Remélem most is olyan jó vagy még jobb lesz a nyaralás és buszon is jó társaság lesz. Ti melyik szobába lesztek?
Erdei Sándor Dátum: 2010-07-07 15:16:09
Szántai János Gábor írta ekkor: 2010-07-07 14:58:32
Akkor válaszolnék a kérdésekre. Előbb a hölgyek :) Kedves D.Viki! Nem szeretnék semmi olyat mondani, amit nem elsőkézből tudok. Annyit azonban mondhatok, hogy nem nagy étkűekre vannak szabva az adagok... de ha nem vagy nagy étkű, akkor sem biztos, hogy elég lesz :S Remélem tévedek, és majd jót nevetsz a hozzászólásomon. Illetve majd olvassa Vivien is a hozzászólásom, és szól a boszorkányos mosolyú Georginának, hogy 1 palacsintánál, vagy pirítósnál több is lehetne a reggeli :)) Az ízvilágáról semmi rosszat nem tudok mondani, mert én az Adelfiában csak ittam, illetve ettem egy gyrost, ami meglehetősen finom volt, bár azt azért nehéz elrontani :) Arról nem is beszélve, hogy nem a gyros nálam a mérvadó, ha egy éttermet kell értékelnem. Persze ha Nóra csak gyrost evett a görögországi kinntartózkodása alatt, akkor ő biztos szakértője lett a témának. Én kb 8 éttermet próbáltam ki Agios Sostisban, egyet Laganasban, egyet Zakynthos városában, kettőt Kalamakiban, illetve ettem egy reggeli toastot egyszer egy Maxi akármilyen faluban :) Ha rám hallgatsz, és nem gyrost akarsz enni, akkor próbáld ki az Olé Olét ;) Kedves Keresztes László! Navagiohoz mi quaddal mentünk fel, és az Olé Olé étterem melletti kölcsönzőből béreltük egy román sráctól. Érthető okokból nekünk nem adta olcsóbban mint 15, de hallottam, hogy le lehet ezt még alkudni. Csak hát ha meg is tagadod magyarságod, a jogsinál úgyis kibukik a dolog :))) 2 alkalommal béreltünk nála, egyébként elég kedves srác, integet, barátkozni is próbálgatna... első alkalommal 20 euróra vett le, mert 15 a quad, meg 5 a második bukósisak. Na persze. Mondtam neki, hogy második alkalomra már nem fizetek csak 15-öt. Annyi is lett. Van biztosítása is, úgyhogy nem kell félni. A jogsit elteszi, és ad egy papírt, amivel vezethetsz. Egyébként Vivien mindenkit óva intett a bérléstől, mert bajunk lesz, meghalunk, elromlik, aztán meg velünk fizettetik ki. Hát ez azért nem így megy, csak jól hangzik, hogy tőlük béreld 2x ennyiért :))) Bocs, de ez az igazság, nem?! :) Óvatosan kell vezetni, kanyarokban meg dudálni, és nem lesz baj! Egyébként én még soha életemben nem vezettem se quadot, se robogót, mégsem a lábujjaimmal gépelek, pedig azért húztam a szarvát rendesen :) Akiben van egy kicsi kalandvágy, és nem akar még egy napot a buszban tölteni azokkal az alakokkal akikkel odafelé utazott, annak ajánlom a jármű bérlést. Maxi városában meg a nagy kanyarban van egy hangulatos kis étterem, fini kávéval, meg szendvicsekkel, görög zenével, szőlőlevelek alatt. Mindenképpen érdemes megállni, mert arra már nem igen járnak turisták! Közben megnéztem a városka nevét: Macherado, de a helyi ákom-bákommal Maxa kezdetű :) Javaslom, hogy mindig az ákom-bákomos kiírást kövessétek, akkor nem tévedtek el. Quadnak egy teli tank benya oda-vissza bőven elég! Mailben elküldöm a mi útitervünk, ha valakit érdekel. Baromi szép volt, néhol félelmetes, de megéri :)
Szia Gábor! Megköszönném, ha elküldenéd az útitervet nekem: [email protected]. És köszi a beszámolót! smile