Egyetértek Gáborral a járműbérlést illetően. Lentebb olvastam, hogy valaki szeretné meggyőzetni magát, hogy kell a fakultatív. Ilyen esetben természetesen fizessetek be rá, egyik választás se rossz, csak hangsúlyozottan más ha te fedezed fel a szigetet a saját ütemedben. A Szilvia idegenvezetése valóban jó, de a könyvét itthon is és kinn Zakynthoson is meg tudjátok nála venni, nem mondd el egy szóval sem többet. Természetesen ha valaki a csoportos idegenvezetős buszos nyaralást szereti azoknak tökéletes az összes fakultatív, nyilvánvalóan azok is jók, csak akikben van minimális kalandvágy, talpraesettség, lazulás, bármi, annak tudom ajánlani a bérelt járműves megoldást. Élmény még eltévedni is. :) Mi 3 napra béreltünk, egyik nap a Vasilikos félsziget strandjain mentünk végig, plusz Zakynthos főváros. Második nap A sziget nyugati oldala, szerpentines, sziklás, kék barlangos, Navaggio lelátós. Harmadik nap Keri strandjai, naplemente a világító toronytól, gyönyörű.
Jó utat. :)