Kedves Szász Kata!
A buszra hátizsákot javasolt felvinni, a hűtőtáskákat kérték hogy ne vigyük fel.
Elég sok helyet foglal.
Takaró fázósoknak ajánlott habár ez sofőr függő, Nálunk alig hűtöttek este, kellemes volt.
Kispárnával nyílván kényelmesebb :D
A komp 8:15-kor indult, ezt el is értük.
a következő ha jól rémlik 3-4 óra múlva van.
Ez a zakynthosi komp, a kefalóniai 8:00-kor indul.
Fakultatív kirándulásoknál volt amelyik elmaradt, éd volt amelyik másik csoporttal más napon volt megtartva, így ez a helyszínen derül majd ki.
Mindenképpen ajánlom a buszos szigettúrát, és egy hajós túrát is.
Megéri ha GT idegenvezetővel mentek,mert valami hihetetlen hogy a Szilvi milyen jól vezeti a túrákat (persze van már benne bőven gyakorlata). Lehet picit drágább mint a helyiek, de érdemes magyarul hallgatni.
Vivi is szívesen segített Nekünk is a választásban
Üdv: Balázs
Kedves Kristóf Balázs! Nagyon köszönöm, hogy ennyi infóval segítettél. Megerősítettél bennünket abban is, hogy érdemes a kicsit drágább GT-s fakultatívra befizetni.