(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-07-05 19:21:31
írta ekkor: 2010-07-05 18:52:50
Kedves Szász Kata! A buszra hátizsákot javasolt felvinni, a hűtőtáskákat kérték hogy ne vigyük fel. Elég sok helyet foglal. Takaró fázósoknak ajánlott habár ez sofőr függő, Nálunk alig hűtöttek este, kellemes volt. Kispárnával nyílván kényelmesebb :D A komp 8:15-kor indult, ezt el is értük. a következő ha jól rémlik 3-4 óra múlva van. Ez a zakynthosi komp, a kefalóniai 8:00-kor indul. Fakultatív kirándulásoknál volt amelyik elmaradt, éd volt amelyik másik csoporttal más napon volt megtartva, így ez a helyszínen derül majd ki. Mindenképpen ajánlom a buszos szigettúrát, és egy hajós túrát is. Megéri ha GT idegenvezetővel mentek,mert valami hihetetlen hogy a Szilvi milyen jól vezeti a túrákat (persze van már benne bőven gyakorlata). Lehet picit drágább mint a helyiek, de érdemes magyarul hallgatni. Vivi is szívesen segített Nekünk is a választásban Üdv: Balázs
Kedves Kristóf Balázs! Nagyon köszönöm, hogy ennyi infóval segítettél. Megerősítettél bennünket abban is, hogy érdemes a kicsit drágább GT-s fakultatívra befizetni.
Molnár Csaba Dátum: 2010-07-05 19:01:28
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-07-05 07:28:35
Ok.. köszi az infókat! http://www.youtube.com/profile?user=Feri1974&hl=hu
Nos ! Amit megtudtam az a következő. Az egyénileg utazóknak küldik csak postán a vouchert. A buszosoknak nem. A buszsofőröknél az utasbiztosítás és talán a voucher is ott van. Nagyobb a valószínűsége, hogy Viviennél lesznek a voucherek. ÚTLEVELET mindenki hozzon magával. Ez fontos!!!!!! Nagyjából ennyi. Mindenkinek jó utat és jó nyaralást Zakyntoson!
Dátum: 2010-07-05 18:52:50
Kedves Szász Kata! A buszra hátizsákot javasolt felvinni, a hűtőtáskákat kérték hogy ne vigyük fel. Elég sok helyet foglal. Takaró fázósoknak ajánlott habár ez sofőr függő, Nálunk alig hűtöttek este, kellemes volt. Kispárnával nyílván kényelmesebb :D A komp 8:15-kor indult, ezt el is értük. a következő ha jól rémlik 3-4 óra múlva van. Ez a zakynthosi komp, a kefalóniai 8:00-kor indul. Fakultatív kirándulásoknál volt amelyik elmaradt, éd volt amelyik másik csoporttal más napon volt megtartva, így ez a helyszínen derül majd ki. Mindenképpen ajánlom a buszos szigettúrát, és egy hajós túrát is. Megéri ha GT idegenvezetővel mentek,mert valami hihetetlen hogy a Szilvi milyen jól vezeti a túrákat (persze van már benne bőven gyakorlata). Lehet picit drágább mint a helyiek, de érdemes magyarul hallgatni. Vivi is szívesen segített Nekünk is a választásban Üdv: Balázs
Dátum: 2010-07-05 18:44:34
Tisztelt Cseh Ferenc! Búvárfelszerelést sok helyen lehet kapni, Én a Zeus szupermarketben is láttam, ez az El Graco étteremmel van szemben. Ajánlom ezt a boltot, mert ennél olcsóbbat nem igen találtunk. Kedves a kiszolgálás is. Laganas tele van boltokkal ott is találtok ha a Zeusban nem lenne esetleg. Üdv: Balázs
Dátum: 2010-07-05 18:42:34
Kedves Ida! A víz már júniusban kellemes volt, a part közelében 24 fok körüli, azóta biztos még melegedett. Ha hajókázni mentek vigyázzatok mert a 6-7 méteres tenger közepén azért hűvösebb a tenger. De mindenképp megéri úszkálni, jól esik a hűsölés, és gyönyörű szép.tiszta a víz.