(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Nóra Dátum: 2010-06-30 19:52:23
Sziasztok! Látom sok fiatal várja már a nyaralást és a bulizást. Egy kis jó tanács bulizni vágyóknak. Mi az Ibériában laktunk és innen indultunk mindig az esti "kis" sétánkra! smile Szóval lementünk a kikötőhöz és onnan sétáltunk át a tengerben. Éjszaka nagyon kellemes volt és csak egy 10-15 perces séta az egész. Az úton egyszer mentünk csak, de én nem ajánlom. Sötét, kihalt és sok az állatka is út közben.(patkány) Szóval a tenger ezerszer nagyobb élmény. A vízből a Laganasi körforgalomnál jöttünk ki, mert ott ki tudtunk úgy jönni, hogy ne legyen koszos a lábunk. Csak nem mehettünk a buliba homokos lábbal! :-) Hazafele is tökéletes volt ez az út, mert nem ártott egy kis "felfrissülés"! Jó utat mindenkinek!
Molnár Norbert Dátum: 2010-06-30 19:46:07
Szia Vivien ! Lenne egy olyan kérdésem hogy a Georgina apartmanba van e kaució , és ha van akkor mennyi? És van e LIDL a környéken vagy csak görög supermarketek vannak?
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-30 19:21:57
Orosi Tünde írta ekkor: 2010-06-30 18:40:34
Sziasztok! Most nézegetem a fórumot, és látom, milyen sok a hozzászólás:) Mi aug. 14-21-ig leszünk a Georgina 405-ben, 4 lány, és szívesen ismerkednénk társaságokkal:) Aki szintén ekkor jön, írjatok, és már a buszon összeismerkedhetünk. Mi csajok 25-26 évesek vagyunk, és Debrecenben, valamint Budapesten fogunk felszállni. Amúgy nagyon szeretem a GT-t, egy pár helyre már eljutottam velük:) Biztos nagyon szupi lesz most is!
Szóval nő uralom lesz a buszon. :)
Orosi Tünde Dátum: 2010-06-30 18:40:34
Sziasztok! Most nézegetem a fórumot, és látom, milyen sok a hozzászólás:) Mi aug. 14-21-ig leszünk a Georgina 405-ben, 4 lány, és szívesen ismerkednénk társaságokkal:) Aki szintén ekkor jön, írjatok, és már a buszon összeismerkedhetünk. Mi csajok 25-26 évesek vagyunk, és Debrecenben, valamint Budapesten fogunk felszállni. Amúgy nagyon szeretem a GT-t, egy pár helyre már eljutottam velük:) Biztos nagyon szupi lesz most is!
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-30 17:30:13
Révai Andrea írta ekkor: 2010-06-29 13:05:15
Mi a 306 -os szobában leszünk a lányokkal és Debrecenből indulunk. A menetidő hát ahogy hallom elég húzós, de majd csak elütjük valamivel az időt!
28 órás menetidőről hallottam. Állítólag 4 óránként megáll a busz 20 percre.