(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Simon Tamás Dátum: 2010-06-30 17:14:02
Molnár Norbert írta ekkor: 2010-06-25 11:30:18
Hello Tamás ! Bocs én nem Róbert hanem Norbert vagyok... amúgy szerintem jólesz az utazás, mi 2 éve spanyol fele 10 perc után már ittunk xD smile de akkor 6 család ismerőssel mentünk , most csak 3man leszünk de szerintem megadjuk az alaphangulatot smile Ouzo az tuti hogy nemfog kimaradni , és részemről nemlenne rossz elmenni egy görög szórakozóhelyre.
Szia Norbert! Bocs a név tévesztésért! Már mi is hűtjük a hp-t:))Azt hiszem most megyek ötödik alkalommal busszal,de mindig jó társaság volt.Már a buszon jó volt a hangulat:)Kint elég jó kis banda jött össze.Volt ugy hogy napfelkeltéig maradtunk a tengerparton.Na persze,kis inni valót vittünk magunkkal:))Van akikkel mai napig is tartjuk a kapcsolatot.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-30 17:11:58
Szabó Kata írta ekkor: 2010-06-29 12:31:00
Mi is augusztus 14-21-ig leszünk a Georginában és Budapesten szállunk fel:)
Hányas szobában lesztek?
Simon Tamás Dátum: 2010-06-30 16:59:23
Simon Kornélia írta ekkor: 2010-06-29 17:47:12
Sziasztok!Mi most értünk haza,egy kis tájékoztató azoknak akik ezután indulnak.Agois Sostis nagyon kicsi,Laganas gyalog kb. 45 perc. Inkább családosoknak ajánlott. Éttermei viszont nagyon jók. A Syrtakiban érdemes kipróbálni a büfét,nekünk nagyon bejött. Laganas nagy,nyüzsgő hely,tele fiatalokkal,bárokkal,üzletekkel. Az Ibéra apartman van legközelebb Laganashoz ,gyalog kb. 25 perc.Árak: gyros pita 2-3 euro, étterem 8 eurotól , sör boltban 1 eurotól,benzin 1.5 euro,cigi 2.5 eurotól.A sziget nagyon gyönyörű,ezért ajánlott járművet bérelni amúgy a legszebb helyeket elmulasztja az ember.Legfőbb látnivalók: Keri, Exo Hora , Porto Vromi, Navaggio, Kalamaki beach, Gerakas,Zante város, Bohali, Skinari, Kék barlangok, Xigia, Stb. Ha valakinek kérdése van szivesen válaszolok!Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!
Szia Simon Kornélia! Mi 23.indulunk négyen.Szeretnék pár dologról tájékozódni.Voltatok a GT fakultativ programjain,vagy máshol fizettetek be?Melyiken és milyen volt?Motorcsónak és autókölcsönzés mennyi és milyen?Már kaptam ugyan információt,de kiváncsi vagyok ti mennyiért láttatok. Előre is köszönöm a segitséget!Köszönettel:Tomi
Varga János Dátum: 2010-06-30 15:24:07
A focit a társaság 25°%-a szereti,vagyis csak én! Mi is nagyon várjuk már a nyaralást és hogy a szomjunkat oltsuk egy(pár) jó hideg Mythos sörrel!!!!! smile
Doba Árpád Dátum: 2010-06-30 14:30:58
És a focit szeretitek?