Sziasztok!Mi most értünk haza,egy kis tájékoztató azoknak akik ezután indulnak.Agois Sostis nagyon kicsi,Laganas gyalog kb. 45 perc. Inkább családosoknak ajánlott. Éttermei viszont nagyon jók. A Syrtakiban érdemes kipróbálni a büfét,nekünk nagyon bejött. Laganas nagy,nyüzsgő hely,tele fiatalokkal,bárokkal,üzletekkel. Az Ibéra apartman van legközelebb Laganashoz ,gyalog kb. 25 perc.Árak: gyros pita 2-3 euro, étterem 8 eurotól , sör boltban 1 eurotól,benzin 1.5 euro,cigi 2.5 eurotól.A sziget nagyon gyönyörű,ezért ajánlott járművet bérelni amúgy a legszebb helyeket elmulasztja az ember.Legfőbb látnivalók: Keri, Exo Hora , Porto Vromi, Navaggio, Kalamaki beach, Gerakas,Zante város, Bohali, Skinari, Kék barlangok, Xigia, Stb. Ha valakinek kérdése van szivesen válaszolok!Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!
Szia Simon Kornélia!
Mi 23.indulunk négyen.Szeretnék pár dologról tájékozódni.Voltatok a GT fakultativ programjain,vagy máshol fizettetek be?Melyiken és milyen volt?Motorcsónak és autókölcsönzés mennyi és milyen?Már kaptam ugyan információt,de kiváncsi vagyok ti mennyiért láttatok.
Előre is köszönöm a segitséget!Köszönettel:Tomi