Szia Simon Kornélia!
Mi 23.indulunk négyen.Szeretnék pár dologról tájékozódni.Voltatok a GT fakultativ programjain,vagy máshol fizettetek be?Melyiken és milyen volt?Motorcsónak és autókölcsönzés mennyi és milyen?Már kaptam ugyan információt,de kiváncsi vagyok ti mennyiért láttatok.
Előre is köszönöm a segitséget!Köszönettel:Tomi
Szia Tomi!Mi nem voltunk GT-s programon,3 napra béreltünk autót.Van több autó,motorkölcsönző van,mi a Budgetet választottuk(házhoz hozták az autót és jöttek is érte), 105 euro volt a 3 nap + napi 10 euro a full biztosítás.Főszezonban egy kicsit magasabbak az árak. A bérlésben Vivien készséggel segít .Mindent megnéztünk, vagyis sokkal többet, mint amit a buszos szigettúrán megmutatnak. Az egész napos hajókirándulásról azt hallottuk,hogy szép,de hosszú. Ez megkerüli a szigetet .Bár amikor mi voltunk csak a Navagioig ment el,a nagy szél miatt. A Navagihoz Porto Vromi-ból vagy St. Nikolaosz kikötőből lehet kihajózni 15-20 euro az ára. A kék barlangokhoz is a St. Nikolaoszból lehet eljutni. Érdemes körülnézni nekünk 10 euroért ajánlották a 45 perces utat,200 méterrel arrébb találtunk 5 euroért is.(A kikötő végénél kis sárga bódé).A fővárosba helyközi busszal mentünk be. Laganasból indul 30 perc az út 1.4 euró. Motorcsónak bérlés árai:2 fö 1 órár 25, 2 óra 35, 3 óra 45 euro. Van teknősnéző túra 10 euro,fürdőzéssel és Keri barlangok megtekintésével egybekötve 15-18 euro. Ez utóbbi 3 órás program, a parton több helyen lehet rá befizetni. Ha van még kérdésed írj!Jó nyaralást!