Sziasztok!
Látom sok fiatal várja már a nyaralást és a bulizást. Egy kis jó tanács bulizni vágyóknak. Mi az Ibériában laktunk és innen indultunk mindig az esti "kis" sétánkra!

Szóval lementünk a kikötőhöz és onnan sétáltunk át a tengerben. Éjszaka nagyon kellemes volt és csak egy 10-15 perces séta az egész. Az úton egyszer mentünk csak, de én nem ajánlom. Sötét, kihalt és sok az állatka is út közben.(patkány) Szóval a tenger ezerszer nagyobb élmény. A vízből a Laganasi körforgalomnál jöttünk ki, mert ott ki tudtunk úgy jönni, hogy ne legyen koszos a lábunk. Csak nem mehettünk a buliba homokos lábbal! :-)
Hazafele is tökéletes volt ez az út, mert nem ártott egy kis "felfrissülés"!
Jó utat mindenkinek!
És nincsennek sünök vagy egyéb finomságok amibe bele lehet lépni?