(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2010-07-01 11:51:56
Nóra írta ekkor: 2010-06-30 19:52:23
Sziasztok! Látom sok fiatal várja már a nyaralást és a bulizást. Egy kis jó tanács bulizni vágyóknak. Mi az Ibériában laktunk és innen indultunk mindig az esti "kis" sétánkra! smile Szóval lementünk a kikötőhöz és onnan sétáltunk át a tengerben. Éjszaka nagyon kellemes volt és csak egy 10-15 perces séta az egész. Az úton egyszer mentünk csak, de én nem ajánlom. Sötét, kihalt és sok az állatka is út közben.(patkány) Szóval a tenger ezerszer nagyobb élmény. A vízből a Laganasi körforgalomnál jöttünk ki, mert ott ki tudtunk úgy jönni, hogy ne legyen koszos a lábunk. Csak nem mehettünk a buliba homokos lábbal! :-) Hazafele is tökéletes volt ez az út, mert nem ártott egy kis "felfrissülés"! Jó utat mindenkinek!
És nincsennek sünök vagy egyéb finomságok amibe bele lehet lépni?
Kata Dátum: 2010-07-01 08:03:40
Kedves Vivien! Párommal júl. 9-én indulunk. Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív kirándulások milyen napokon vannak, és mennyiért lehet quad-ot bérelni? Válaszod előre is köszönöm. Kata
Kata Dátum: 2010-07-01 08:00:56
Halihó! Én a már hazaérkezőktől kérdezném, hogy érdemes készülni a buszútra. Mit vihetsz fel magaddal a buszra? Kell-e takaró, kispárna? Mikor érünk kb. a komphoz? smile
Szabó Kata Dátum: 2010-07-01 00:05:45
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-06-30 17:11:58
Hányas szobában lesztek?
406-os szobában leszünk!
Dátum: 2010-06-30 20:51:10
Szia Vivien!Örülök, hogy találtál időt nekem is megválaszolni a kérdéseimet.Nagyon szépen köszönöm! A Grand Tours régóta tartó, nagyon jó országos hírneve nem véletlen, párommal igen boldogok vagyunk, hogy augusztusban végre mi is veletek nyaralhatunk Zakynthoson!Már alig várjuk!