Sziasztok!Mi most értünk haza,egy kis tájékoztató azoknak akik ezután indulnak.Agois Sostis nagyon kicsi,Laganas gyalog kb. 45 perc. Inkább családosoknak ajánlott. Éttermei viszont nagyon jók. A Syrtakiban érdemes kipróbálni a büfét,nekünk nagyon bejött. Laganas nagy,nyüzsgő hely,tele fiatalokkal,bárokkal,üzletekkel. Az Ibéra apartman van legközelebb Laganashoz ,gyalog kb. 25 perc.Árak: gyros pita 2-3 euro, étterem 8 eurotól , sör boltban 1 eurotól,benzin 1.5 euro,cigi 2.5 eurotól.A sziget nagyon gyönyörű,ezért ajánlott járművet bérelni amúgy a legszebb helyeket elmulasztja az ember.Legfőbb látnivalók: Keri, Exo Hora , Porto Vromi, Navaggio, Kalamaki beach, Gerakas,Zante város, Bohali, Skinari, Kék barlangok, Xigia, Stb. Ha valakinek kérdése van szivesen válaszolok!Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!