(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szabó Kata Dátum: 2010-06-29 12:31:00
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-06-28 13:48:38
Sziasztok! Georgina Apartmanban leszünk augusztus 14 - 21 -ig. Budapestről indulunk busszal. Jön még más is ebben az időpontban busszal? Tényleg mennyi a menetidő?
Mi is augusztus 14-21-ig leszünk a Georginában és Budapesten szállunk fel:)
Zsuponyó Beáta Dátum: 2010-06-28 20:05:44
Dr. Jenei Edit írta ekkor: 2010-06-28 19:24:21
Szia Bea! Megnéztem a jövőheti előrejelzést Zakynthoson, hát nem fogunk fázni... 32-34 fok meleg, napsütés, egy csepp eső sem lesz, legalábbis az előrejelzés szerint... Ja, mi is a hétvégén indulunk, ezekszerint találkozunk. Ti melyik apartmanban fogtok lakni? És hol szálltok fel?
Szia Edit! Köszönöm a választ, Neked legyen igazad:) Mi Miskolcon szállunk fel és a Georginába foglaltunk szobát. És ti?
Dr. Jenei Edit Dátum: 2010-06-28 19:24:21
Zsuponyó Beáta írta ekkor: 2010-06-28 13:31:05
Sziasztok! mi most pénteken indulunk és már nagyon várjuk:) Egy kérdésem lenne, aki esetleg jobban el tud menni az időjárás előrejelzéseken... tényleg lehűlést mond a jövő hét elejétől?:S Nagyon remélem, h jó időnk lesz, vagy legalábbis nem lesz eső és túlságosan hűvös!
Szia Bea! Megnéztem a jövőheti előrejelzést Zakynthoson, hát nem fogunk fázni... 32-34 fok meleg, napsütés, egy csepp eső sem lesz, legalábbis az előrejelzés szerint... Ja, mi is a hétvégén indulunk, ezekszerint találkozunk. Ti melyik apartmanban fogtok lakni? És hol szálltok fel?
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-28 17:28:00
Révai Andrea írta ekkor: 2010-06-28 13:11:39
Helló! Jön valaki augusztus 14.-től 10 éves körüli gyerekkel? Mi egy 9 és egy 12 éves lánnyal megyünk a Georgina apartmanba?
Mi a 205-ös szobában leszünk. http://www.youtube.com/user/Feri1974
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-28 15:55:04
Révai Andrea írta ekkor: 2010-06-28 13:11:39
Helló! Jön valaki augusztus 14.-től 10 éves körüli gyerekkel? Mi egy 9 és egy 12 éves lánnyal megyünk a Georgina apartmanba?
Sziasztok! Mi megyünk Budapestről busszal augusztus 14-től a Georgina Apartmanba. 8 éves fiam, barátnőm és én. Na meg a vizes kulacs. :)