Sziasztok! mi most pénteken indulunk és már nagyon várjuk:) Egy kérdésem lenne, aki esetleg jobban el tud menni az időjárás előrejelzéseken... tényleg lehűlést mond a jövő hét elejétől?:S Nagyon remélem, h jó időnk lesz, vagy legalábbis nem lesz eső és túlságosan hűvös!
Szia Bea!
Megnéztem a jövőheti előrejelzést Zakynthoson, hát nem fogunk fázni... 32-34 fok meleg, napsütés, egy csepp eső sem lesz, legalábbis az előrejelzés szerint...
Ja, mi is a hétvégén indulunk, ezekszerint találkozunk. Ti melyik apartmanban fogtok lakni? És hol szálltok fel?