(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-06-29 17:40:01
Kata írta ekkor: 2010-06-29 14:50:45
Kedves Ági és Sanyi! Mi is édeskettesben megyünk a párommal Gergővel augusztus 6-án, mi is az Ibériában a 8-as szobában fogunk lakni, és mondhatni mi is fiatalok vagyünk. Én 23, Gergő 26. Ha minden igaz mellettünk a 7-es szobában is fiatalok lesznek, ha jól gondolom akkor ők nászutasok lesznek. smile Egyre jobban várom már. Mi Debrecenben szállunk fel, és ti?
Hello Kata! Igen mi nászutasok leszünk, s már nagyon nagyon várjuk! Mi 28 évesek vagyunk és szeretünk szórakozni, úgyhogy irány Görögország és irány a NYÁR!!! smile
Kata Dátum: 2010-06-29 14:50:45
Erdei Sándor írta ekkor: 2010-06-29 13:56:18
Sziasztok! Barátnőmmel édeskettesben megyünk aug 6-án. Esetleg jön más fiatal pár is, aki benne lenne egy vad, Agios Sostis-i bulizós éjszakában?:) Jó hangulat esetén ismételnénk is!:) Szállásunk az Ibéria lesz, esti grillezés is szóba jöhet, jó kis jéghideg görög söröcskék mellett. Írjatok!:) Sanyi és Ági
Kedves Ági és Sanyi! Mi is édeskettesben megyünk a párommal Gergővel augusztus 6-án, mi is az Ibériában a 8-as szobában fogunk lakni, és mondhatni mi is fiatalok vagyünk. Én 23, Gergő 26. Ha minden igaz mellettünk a 7-es szobában is fiatalok lesznek, ha jól gondolom akkor ők nászutasok lesznek. smile Egyre jobban várom már. Mi Debrecenben szállunk fel, és ti?
Doba Árpád Dátum: 2010-06-29 14:44:13
Jaj ne is mondd a jéghideg söröcskét. bár ott lennék már és nem itt a melóban....
Erdei Sándor Dátum: 2010-06-29 13:56:18
Sziasztok! Barátnőmmel édeskettesben megyünk aug 6-án. Esetleg jön más fiatal pár is, aki benne lenne egy vad, Agios Sostis-i bulizós éjszakában?:) Jó hangulat esetén ismételnénk is!:) Szállásunk az Ibéria lesz, esti grillezés is szóba jöhet, jó kis jéghideg görög söröcskék mellett. Írjatok!:) Sanyi és Ági
Révai Andrea Dátum: 2010-06-29 13:05:15
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-06-28 17:28:00
Mi a 205-ös szobában leszünk. http://www.youtube.com/user/Feri1974
Mi a 306 -os szobában leszünk a lányokkal és Debrecenből indulunk. A menetidő hát ahogy hallom elég húzós, de majd csak elütjük valamivel az időt!