Sziasztok!
Barátnőmmel édeskettesben megyünk aug 6-án. Esetleg jön más fiatal pár is, aki benne lenne egy vad, Agios Sostis-i bulizós éjszakában?:) Jó hangulat esetén ismételnénk is!:)
Szállásunk az Ibéria lesz, esti grillezés is szóba jöhet, jó kis jéghideg görög söröcskék mellett.
Írjatok!:)
Sanyi és Ági
Kedves Ági és Sanyi! Mi is édeskettesben megyünk a párommal Gergővel augusztus 6-án, mi is az Ibériában a 8-as szobában fogunk lakni, és mondhatni mi is fiatalok vagyünk. Én 23, Gergő 26. Ha minden igaz mellettünk a 7-es szobában is fiatalok lesznek, ha jól gondolom akkor ők nászutasok lesznek.

Egyre jobban várom már. Mi Debrecenben szállunk fel, és ti?