(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-28 13:48:38
Sziasztok! Georgina Apartmanban leszünk augusztus 14 - 21 -ig. Budapestről indulunk busszal. Jön még más is ebben az időpontban busszal? Tényleg mennyi a menetidő?
Zsuponyó Beáta Dátum: 2010-06-28 13:34:15
Zsuponyó Beáta Dátum: 2010-06-28 13:31:05
Sziasztok! mi most pénteken indulunk és már nagyon várjuk:) Egy kérdésem lenne, aki esetleg jobban el tud menni az időjárás előrejelzéseken... tényleg lehűlést mond a jövő hét elejétől?:S Nagyon remélem, h jó időnk lesz, vagy legalábbis nem lesz eső és túlságosan hűvös!
Révai Andrea Dátum: 2010-06-28 13:11:39
Helló! Jön valaki augusztus 14.-től 10 éves körüli gyerekkel? Mi egy 9 és egy 12 éves lánnyal megyünk a Georgina apartmanba?
Varga János Dátum: 2010-06-28 13:06:59
Doba Árpád írta ekkor: 2010-06-28 09:36:45
Hali. Köszi az infót. Járműbérléshez mennyire kell tudni angolul? középfokú nyelvvizsga elég?
Hi Árpi! Ó még sok is!!!Én angolul amit tudok az nulla,de még mindent megértettem,és magam is megértettem az eladókkal,a kölcsönzősökkel.Az idegenvezető majd elmondja hogy mit hol lehet jó áron venni vagy bérelni.