(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-06-15 16:10:09
Erdei Sándor írta ekkor: 2010-06-15 13:49:42
Sziasztok! A párommal augusztusban utazunk és érdeklődni szeretnék az árakról (Pl. légkondi, robogó/kerékpár bérlés, görög ételek/italok,napágy bérlés) illetve jó lenne hallani egy kicsit az élményekről, tapasztalatokról is. Persze pár alapvető jótanácsot is szívesen fogadunk! Köszönjük!
Szia! Itt a fórumon (2.old.) Kristóf Balázs leírását ajánlom az árakról! Napernyő két ággyal 7-8 euro körül mozog!
Erdei Sándor Dátum: 2010-06-15 13:53:31
jaj.. egy valamit kifelejtettem: Mit gondoltok melyik biztosítást érdemes kötni? Probléma esetén milyen ellátásra számíthat az ember?
Erdei Sándor Dátum: 2010-06-15 13:49:42
Sziasztok! A párommal augusztusban utazunk és érdeklődni szeretnék az árakról (Pl. légkondi, robogó/kerékpár bérlés, görög ételek/italok,napágy bérlés) illetve jó lenne hallani egy kicsit az élményekről, tapasztalatokról is. Persze pár alapvető jótanácsot is szívesen fogadunk! Köszönjük!
Dátum: 2010-06-15 12:33:50
sziasztok mi is juli 9 én megyünk de mi egerböl! azt szeretném megkérdezni hogy kßh banknál van biztositásom elvileg ott azt mondják jo oda is ! valaki tudja esetleg biztosra ! közös kocsibérlésben mi is benne lennénk mi 2 utazunk a páromal!
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-14 20:01:46
sziasztok én is julius 9 edikén indulok békéscsabáról örülök hogy más is jön csabáról én egyeddül megyek jönnek még fiatalok???:)