Sziasztok!
A párommal augusztusban utazunk és érdeklődni szeretnék az árakról (Pl. légkondi, robogó/kerékpár bérlés, görög ételek/italok,napágy bérlés) illetve jó lenne hallani egy kicsit az élményekről, tapasztalatokról is.
Persze pár alapvető jótanácsot is szívesen fogadunk!
Köszönjük!
Szia! Itt a fórumon (2.old.) Kristóf Balázs leírását ajánlom az árakról! Napernyő két ággyal 7-8 euro körül mozog!