Sziasztok! Mi augusztus 13.-án utazunk a barátommal busszal Budapestről Agois Sostisba, a Georgina apartmanba. Mivel jogosítványom még nincs olyan rég óta, tehát nem vezethetek még külföldön, ezért arra gondoltam, hogy szívesen csatlakoznánk bárkihez, akinek van kedve 1-2 napra autót bérelni, és felfedezni a sziget északkeleti és nyugati partszakaszait, strandjait. Így aztán Ő is jól járna, mert olcsóbb is lenne.
A sziget közelebb eső részeit kerékpárral terveztük bejárni. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mennyiért lehet bérelni illetve, hogy mennyire alkalmasak az utak a biciklizésre?
Előre is köszönöm a válaszokat!:)
Kellemes nyaralást mindenkinek aki Zakynthosra megy!:)