Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy nincsenek elszállva az árak. Az autóbérlést ki lehet guglizni, van egy pár erre szakosodott helyi cég. Azt hallottam célszerű Agiosban bérelni, mert Laganasban picit drágább. 25-i indulással jön valaki? Jó lenne felezni az autóbérlést :) Vagy egyáltalán bratyizni valakivel azért néha, esetleg meginni 1-2 sört meccsnézés közben, amíg a csajok elmennek valamerre ;)
Jelentkezzetek júni 25-i indulók :))