(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szántai János Gábor Dátum: 2010-06-14 19:48:48
Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy nincsenek elszállva az árak. Az autóbérlést ki lehet guglizni, van egy pár erre szakosodott helyi cég. Azt hallottam célszerű Agiosban bérelni, mert Laganasban picit drágább. 25-i indulással jön valaki? Jó lenne felezni az autóbérlést :) Vagy egyáltalán bratyizni valakivel azért néha, esetleg meginni 1-2 sört meccsnézés közben, amíg a csajok elmennek valamerre ;) Jelentkezzetek júni 25-i indulók :))
Kata Dátum: 2010-06-14 16:13:36
Zabagloné Váradi Margit írta ekkor: 2010-06-14 14:38:03
Szia Kata! Én is ismerkedem az útitársakkal.(akik szintén július 9-én indulnak Zakynthosra) Már találtam egy miskolci felszállót, most pedig Rád akadtam. Mi hatan Békéscsabán szállunk fel , a Georgina apartmanban fogunk lakni. Az e-mail címem: [email protected]
Szia Margit! Már írtam neked az Iwiw-en! smile
Doba Árpád Dátum: 2010-06-14 15:34:33
Valaki júli 31-én jön ? smile
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-06-14 14:55:22
Zabagloné Váradi Margit írta ekkor: 2010-06-14 14:38:03
Szia Kata! Én is ismerkedem az útitársakkal.(akik szintén július 9-én indulnak Zakynthosra) Már találtam egy miskolci felszállót, most pedig Rád akadtam. Mi hatan Békéscsabán szállunk fel , a Georgina apartmanban fogunk lakni. Az e-mail címem: [email protected]
Szia! Mi ketten megyünk 9-én Miskolcról, az Ibériában fogunk lakni! :)
Zabagloné Váradi Margit Dátum: 2010-06-14 14:38:03
Kata írta ekkor: 2010-06-07 19:30:07
Halihó! Mi Soproniak vagyunk Július 9-én indulunk Győrből. Jön még valaki ebben az időpontban Sopronból vagy esetleg Békéscsabáról?
Szia Kata! Én is ismerkedem az útitársakkal.(akik szintén július 9-én indulnak Zakynthosra) Már találtam egy miskolci felszállót, most pedig Rád akadtam. Mi hatan Békéscsabán szállunk fel , a Georgina apartmanban fogunk lakni. Az e-mail címem: [email protected]