Kedves Petrovszki Ágnes! Nekem egyszer vagy 10 évvel ezelőtt egy központi okmányirodában intézték, valahol a Belvárosban. Fénykép, papírokat aláírni, aztán elmentem, ettem valamit, ittam egy kávét, és már kész is volt. Meg nem mondom már, hogy hol, és hogy egyáltalán még mindig van -e ilyen, de telefonálj párat, szerintem is megéri, mert megcsinálják. Csak pénz kérdése az egész :) Mint ahogy minden :))
Remélem 25-én találkozunk a buszon ;)
Akik a Georginában vagy az Ibériában laknak 26-tól, jelentkezzenek már :)
Egy szimpatikus fiatal pár keres 2 vagy 3 főt, akivel megoszthatnánk a verdát, amit bérelni készülünk. Ha egy hétre vesszük ki, sokkal olcsóbb. Meg is lehet beszélni, hogy 2 napig a miénk, 2 napig a tiétek, és akkor nem is kell közösködni :)
De engem inkább a meccsnézés érdekelne :))
Hol vagytok utazók? :)