(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2010-04-30 10:33:16
Doba Árpád írta ekkor: 2010-04-30 10:09:01
Sziasztok. Én nagyon szeretnék látni egy teknőst. tudtok valami helyet ahol nagy a valószínűsége hogy összefuthatunk egyel. köszi az infót.
Kedves Árpád! Nagyon sok infó van a teknősök előfordulási helyéről ebben a fórumban, csak vissza kell olvasni!! Ugyanez vonatkozik Andrea kérdésére is a Georgina apartman felszereltségéről. Részletesen le van írva..Jó olvasást! Judit
Doba Árpád Dátum: 2010-04-30 10:09:01
Sziasztok. Én nagyon szeretnék látni egy teknőst. tudtok valami helyet ahol nagy a valószínűsége hogy összefuthatunk egyel. köszi az infót.
Révai Andrea Dátum: 2010-04-28 14:06:33
Szia Zsuzsi.A Georgina apartmanba megyünk a nyáron, érdekelne a konyhai felszereltség.
Szűcs Gergő Dátum: 2010-04-28 08:47:01
Mi legalább fél órával hamarabb ott voltunk az indulásnál. Inkább várni kellett pár percet a buszra. Amúgy a sofőrök elég sokat várnak egy-egy felszállóponton.
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-04-28 08:07:53
Kedves GrandZsuzsi! Megszeretném kérdezni,hogy van e vmi telefonszám elérhetőség olyan esetben,ha vki lekésné a buszt, vagy ha bármi adódna a busz indulásakor kinek lehet szólni? (AMUGY NEM HISZEM,HOGY LEKÉSSÜK A BUSZT,CSAK MIVEL 1,5 ÓRA MIRE BEÉRÜNK GYŐRBE,KICSIT TARTOK TŐLE,HOGY A BUSZ NÉLKÜLÜNK MEGY TOVÁBB!)