Kedves GrandZsuzsi! Megszeretném kérdezni,hogy van e vmi telefonszám elérhetőség olyan esetben,ha vki lekésné a buszt, vagy ha bármi adódna a busz indulásakor kinek lehet szólni? (AMUGY NEM HISZEM,HOGY LEKÉSSÜK A BUSZT,CSAK MIVEL 1,5 ÓRA MIRE BEÉRÜNK GYŐRBE,KICSIT TARTOK TŐLE,HOGY A BUSZ NÉLKÜLÜNK MEGY TOVÁBB!)