Mindig elborzadok, amikor ezt olvasom, hogy 29-30 órás menetidő van... Mennyire kibírható? Vannak tapasztalatok? Mit vigyek ami ott jól jön? Kicsit tartok tőle...
Szerintem teljesen kibírható!3-4 óránként meáll a busz kb 20 percre.A buszok kényelmesek,főleg az emeletes Setra.Persze kicsit uncsi,kicsit hosszú,de azért nem egy katasztrófa.Tavaly a 10 éves fiam egy hang nélkülkibírta.