(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

norbi0303 Dátum: 2010-04-23 07:57:37
Szűcs Gergő írta ekkor: 2010-04-22 20:00:12
Kedves Norbi! Az Ibériáról csak a legjobbakat lehet mondani, bár Agios Sostisban van, de így is ez van a legközelebb Laganashoz. Nagyon jól használható a http://zante.gportal.hu/ oldal. Fényképek, vélemények az apartmanról is.
Köszi szépen!!!!!!!!!!!!!!
Szűcs Gergő Dátum: 2010-04-22 20:00:12
Kedves Norbi! Az Ibériáról csak a legjobbakat lehet mondani, bár Agios Sostisban van, de így is ez van a legközelebb Laganashoz. Nagyon jól használható a http://zante.gportal.hu/ oldal. Fényképek, vélemények az apartmanról is.
norbi0303 Dátum: 2010-04-22 17:52:30
Sziasztok.idén juliusba fogunk utazni.Laganasba lessz szállásunk, az Ibéria apartmanban aki járt már itt és van a szállásrol és laganasrol véleménye (jó -rossz )kérem irja le ,fotokat is megköszönöm+ a linkeket ,elöre is köszi
Csepregi Csilla Dátum: 2010-04-22 09:39:51
Serendipity írta ekkor: 2010-04-22 08:46:16
Mindig elborzadok, amikor ezt olvasom, hogy 29-30 órás menetidő van... Mennyire kibírható? Vannak tapasztalatok? Mit vigyek ami ott jól jön? Kicsit tartok tőle...
Szerintem teljesen kibírható!3-4 óránként meáll a busz kb 20 percre.A buszok kényelmesek,főleg az emeletes Setra.Persze kicsit uncsi,kicsit hosszú,de azért nem egy katasztrófa.Tavaly a 10 éves fiam egy hang nélkülkibírta.
Serendipity Dátum: 2010-04-22 08:46:16
Mindig elborzadok, amikor ezt olvasom, hogy 29-30 órás menetidő van... Mennyire kibírható? Vannak tapasztalatok? Mit vigyek ami ott jól jön? Kicsit tartok tőle...