Sziasztok! Már számolom a napokat. Az első turnusban utazom. Az Ibériában lakom majd. Érdeklődnék, hogy szándékozik-e valaki autót bérelni, mert szívessen csatlakoznék ( természetesen a bérlésidíj fizetéséhez is). Érdekelne még, hogy Zakynthoson lehet-e kapni asztali frappé készítőt? Valamint, csak a térképen is jelölt utakon lehet közlekedni gyalogossan? Vagy vannak keskenyebb, földes-füves kis utcák is, melyeket a térképen nem jelölnek? A válaszokat előre is köszönöm. Üdvözlettel: Gabi
Kedves Gabi! Igen Zakynthoson is lehet asztali frappékészítőt vásárolni, szinte minden super marketben. Nem csak a térképen jelölt utakon lehet gyalogolni, rengeteg kis szűk út vezet az olajfák között. Üdv: Zsuzsi