Sziasztok! Most nyáron megyünk Zakyntosara. Lenne pár kérdésünk. Hallotuk kompdijat kell fizetni. Szeretnénk megérdeklődni maximum hány euróra számoljunk, oda-vissza? Lehet-e biciklizni és mennyibe kerül, vagy esetleg vizi biciklizni? A tengerpart mennyire homokos? Lehet-e szép kagylókat és más egyebet szedni, vagy inkább hasonló Paralia partjához?
Kedves Judit! Mi azért quadot választottunk, mert tudtuk egész nap úton leszünk, nézelődünk és emiatt viszünk egy két cuccot magunkkal (két hátizsákot) azt meg kényelmesen fel tudtuk rakni a quad végén lévő tartóra. Valóban nem gyorsak ezek a járművek, de a robogók sem. Le vannak fojtva, hogy az angolok ne tudjanak őrjöngeni vele. Amúgy a közlekedés nem veszélyes, csak kicsit mások a szabályok, mint nálunk. Ha pl. dudálnak meg villognak a kereszteződésbe,akkor náluk az azt jelenti, hogy ők jönnek, és nem pedig előre engednek. Érdemes valamit bérelni, mert így sokkal jobban fel tudod fedezni a szigetet, mintha elmennél egy sziget körútra. Mi 2 nap alatt a sziget 2/3-át megnéztük.