Sziasztok! Tudje-a valako, hogyan megy az online foglalás. Tegnap este lefoglaltam az egyik utazást, viszont 3-an mennénk a Georgina apartmanba. A foglalásban nem lehetett 3 személyt kiválasztani, csak 4-et, és kötelező volt a 4. utas adatait is megadni. A visszaigazoló mailben nem küldtek semmi utalási adatot, összeget semmit. Segítséget előre is köszönöm.
Kedves Roberta! A foglalással kapcsolatos kérdésekkel forduljon az irodához, ott fognak tudni segíteni. Üdvözlettel Zsuzsi