(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-19 20:23:30
Brigitta írta ekkor: 2010-01-19 16:23:45
Kedves Grandzsuzsi! Tavaly Korfun nyaraltunk a Grandtoursal, idén szeptemberben Zakynthosra szeretnék menni egyéni utazóként. Repülővel tervezzük a kiutazást. Tudnál abban segíteni, hogy az apartmanok milyen távolságra vannak a repülőtértől és mik a tapasztalataik a repülővel érkező utasoknak? Segítséged előre is köszönöm!
Kedves Brigitta! A repülőtér a szállástól kb. 6 km-re található. Sajnos busz nincs a repülőtérről, viszont taxival el tudtok jönni a szállásra kb.15€. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-19 20:18:46
Gabó írta ekkor: 2010-01-17 17:27:12
Sziasztok! Én az Ibériában foglaltam le a 7-es szobát. Az Ibériához vezető útonl van közvilágítás? Idén is lehet a Bozikisban medencézni? Valamint érdeklődnék, hogy auzó bérlésbe társulhatnék-e valakihez? A válaszokat előre is köszönöm. Egyépként találtam egy jó oldalt: zante. gportal.hu-t.
Kedves Gabó! A Bozikis medencéjét fogyasztás ellenében lehet használni. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-19 20:12:40
Veres Roberta írta ekkor: 2010-01-16 10:33:42
Sziasztok! Tudje-a valako, hogyan megy az online foglalás. Tegnap este lefoglaltam az egyik utazást, viszont 3-an mennénk a Georgina apartmanba. A foglalásban nem lehetett 3 személyt kiválasztani, csak 4-et, és kötelező volt a 4. utas adatait is megadni. A visszaigazoló mailben nem küldtek semmi utalási adatot, összeget semmit. Segítséget előre is köszönöm.
Kedves Roberta! A foglalással kapcsolatos kérdésekkel forduljon az irodához, ott fognak tudni segíteni. Üdvözlettel Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-19 20:01:42
Kata írta ekkor: 2010-01-15 17:36:30
Sziasztok! Laganas környékén augusztus elején kb. mennyiért lehetne 2-3 napra aztót bérelni?
Kedves Kata! Az autóbérlésnél számítani kell arra, hogy augusztus már főszezon, tehát ilyenkor a legdrágábbak az autók. Minél több napra szeretnétek bérelni, annál kedvezőbb az ár. A tavalyi emlékeim szerint egy kisebb autó 3 napra kb. 150€ volt. Ha pontosabban szeretnéd tudni, akkor kérlek írj újra, amikor már megkezdődött a szezon. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-19 19:43:58
Kis Tibor írta ekkor: 2010-01-14 19:50:51
Szia Grandzsuzsi, a Jenny apartmanban lehet 5 före foglalni ???
Kedves Tibor! A Jenny apartmanban lehet 5 főre foglalni.Üdv: Zsuzsi