(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-04 20:07:16
Csepregi Csilla írta ekkor: 2010-01-04 19:15:02
Szia Gyöngyi! Ki fog aludni az ágyacskámban? smile smile smile Csilla
Szia Csilla! Hát azt kell mondjam...én és a párom! Hihi! smile Márcsak igazán akkor nyugszom meg, mikor már látom, hogy a négyzet pirossá vállik, s megérkezik a visszaigazolás, hogy beérkezett a pénz. Elvileg holnap....! smile Idén merre veszed az úticélt?
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-04 19:20:04
Gyöngyi és Kata! Látom,hogy egy időben lesztek egy helyen.Nem tudom,hogy mik a terveitek,de esetleg tudtok együtt bérelni autót és akkor fele pénzből megússzátok az egészet. Tavaly én is a fórumon találtam társat autóbérléshez,a mai napig tartjuk velük a kapcsolatot smile Csilla
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-04 19:15:02
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2010-01-04 15:35:17
én nekem sem írta ki a rendszer, nem is tudom már módosítani, épp ezért várom a levelet...remélem hamarosan megkapom! nem lehet még beállítani, sajna még ilyen a rendszer! sztem hívd fel őket! Szorítok!!!
Szia Gyöngyi! Ki fog aludni az ágyacskámban? smile smile smile Csilla
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-04 16:49:02
szia, sikerült, már el is utaltam! Megküldték az összeget a kedvezményekkel együtt! Holanpra már oda is ér a pénz sztem! smile Drukkolok Neked is írj mindenképp!!!
Kata Dátum: 2010-01-04 16:24:44
Majd írj, hogy hogy sikerült. Én csak nem hívtam fel, majd holnap bemegyek és akkor elintézem.