(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-29 11:30:24
Kedves Ferenc! Mi tavaj az Iberiában voltunk.A héten egyszer takarítottak.de a törölközőt és ágyneműt nem cserélték ki.Szerintem turnusváltáskor Nektek is lecserélik. Egyébként nagyon meg voltunk elégedve az Iberiával. Jó nyaralást! Gyöngyi
Grimplini Ferenc Dátum: 2009-07-29 11:15:39
Sziasztok! Néztem, hogy az Ibériában van törölköző is. Megírná valaki, hogy milyen időközönte cserélik, mert 2 hére megyünk 3-an, és ezzel helyet spórolhatunk. Előre is köszi.
Csapó Edit Dátum: 2009-07-28 20:27:27
Sziasztok! A társam lemondta az utat és egyedül maradtam.De az út egyéni utazással ki van fizetve egy hétre 2 főre. Lehet módosítani,hogy csak én menék busszal? Vagy valaki jönne velem????
Badics Edina Dátum: 2009-07-27 14:40:22
Sziasztok! Mi aug. 14-én utazunk busszal és a Georgina apartmanban lesz a szállásunk. Az érdekelne minket, hogy a fakultatív programok melyik napokon vannak. Minket az aquapark és a kaiki hajókirándulás érdekelne. Mivel szeretnénk egyhuzamban több napra autót bérelni, csak nem tudjuk előre megtervezni, nehogy közben legyen a fakultatív program. Köszi szépen! Edina
Csepregi Csilla Dátum: 2009-07-27 12:15:48
Kata írta ekkor: 2009-07-27 11:41:57
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Azt szeretném még tudni, hogy kb. mikor lehet megtudni a 2010-es árakat?
Kedves Katalin!A GT katalógusa január elején szokott megjelenni,szerencsés esetben az árak 1-2 héttel előtte már fent vannak a honlapon.Szerintem nyugodtan kalkulálj az idei árakkal és tegyél rá max.10%-ot,akkor nem tévedhetsz túl nagyot.A tavalyi árakhoz képest idén szinte nem emelkedtek az árak.Üdv,Csilla