Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Azt szeretném még tudni, hogy kb. mikor lehet megtudni a 2010-es árakat?
Kedves Katalin!A GT katalógusa január elején szokott megjelenni,szerencsés esetben az árak 1-2 héttel előtte már fent vannak a honlapon.Szerintem nyugodtan kalkulálj az idei árakkal és tegyél rá max.10%-ot,akkor nem tévedhetsz túl nagyot.A tavalyi árakhoz képest idén szinte nem emelkedtek az árak.Üdv,Csilla