Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2007-09-06 20:57:37
Mi aug.24-szept.2.között nyaraltunk Zaky-n az önök irodájával a Bozikis Hotelben és szeretném megköszönni a felejthetetlen nyaralást!A Grand Tours egy korrekt iroda!Felkészült sofőrök és tökéletes buszok!Gratulálok!-és köszönöm szépen!!!! smile smile smile
Dátum: 2007-09-05 14:03:02
Többször utaztunk már a Grangtours-szal eddig semmilyen gondunk nem volt velük! Természetesen kisebb problémák mindíg adódhatnak és fognak is, de tapasztalatom szerint mindíg is korrekten kezelték a dolgokat! Volt már több olyan utam, amikor más és nagyobb utazási irodákkal (ibusz, budavártours, neckerman ...stb.) mentünk. Na ezek a nyomába sem értek a GT-nak! Véleményem szerint az hogy az idegen vezető nem volt megfelelő, arról teljes mértékben nem a GT a felelős! Nyilván a beérkező panaszokból mérlegelni fogják azt, hogy továbbra is a munkatársuk legyen. Ezt remélem meg is teszik! Köszönöm a GT-nek a kellemes nyári éleményeket!
Dátum: 2007-09-04 14:14:46
írta ekkor: 2007-09-02 17:42:35
Mi nálunk Paralián volt szemtelen a az idegenvezető és nem is foglalkozot velünk mi akkor mentünk Paraliára amikor az első Setrával utazhattunk és még akkor új volt és elmondta az idegenvezető a mondani valóját és atöbbet nem is láttam azóta és más turista se aki velünk volt és fakultatív programokon se foglalkoztak velünk és mi idegenvezető nélkül csak álltunk és bámultunk ki a fejünkből míg a németeken ott magyaráztak a saját nyelvükön.
Kedves Utasunk! Ahhoz, hogy panaszát kivizsgáljuk kérjük szíveskedjen konkrétumokat közölni az idegenvezető munkáját illetően. Paralián két telepített idegenvezető is dolgozik. Itt szeretném felhívni szíves figyelmét arra, hogy az idegenvezetők minden nap fogadóórát tartanak a Caravel Apartmanház társalgójában. A fogadóórák rendjéről mindenki tájékozódhat az apartmanokban kifüggesztett információs táblákról.
Dátum: 2007-09-02 17:42:35
Mi nálunk Paralián volt szemtelen a az idegenvezető és nem is foglalkozot velünk mi akkor mentünk Paraliára amikor az első Setrával utazhattunk és még akkor új volt és elmondta az idegenvezető a mondani valóját és atöbbet nem is láttam azóta és más turista se aki velünk volt és fakultatív programokon se foglalkoztak velünk és mi idegenvezető nélkül csak álltunk és bámultunk ki a fejünkből míg a németeken ott magyaráztak a saját nyelvükön.
Dátum: 2007-08-25 19:33:57
Kedves Sándor! Az az igazság, hogy végig sem olvastam válaszát. Ön szerint én a cég rosszhírét kívánom kelteni. Ön szerint én valótlant állítok, én hazudok. Na nekem meg ez esik rosszul. Csak arra reagálnék, hogy az iroda felé írásban nem tettem panaszt. A sofőrnek jeleztük problémánkat a hellyel kapcsolatban, kértük, hogy legalább írjon valamit, de erre ő nem volt hajlandó. Már itt megbukott az egész. Könnyű mondani, hogy bizonyítsak, amikor erre semmi esély sincs. A másik pedig az, hogy nyílván nem nekem hisznek, hanem munkatársaiknak. Éppen hogy nem én voltam aki önkényesen elfoglalta a helyet, hanem egy hölgy a lányával. Úgy gondolom az sem lett volna célravezető ha pénteken beszélek Önnel. Az előzőek alapján mire fel?! Lehetne ezt a végtelenségig folytatni, Ön úgyis "mindenáron" megvédi az utazási irodát, ami érthető. Részemről már nagyon unalmas ez az "állandóan megmagyarázok mindent, csakhogy én jöjjek ki az egészből jól"dolog, így nyugodjon meg most írtam utoljára, nem "szapulom" tovább ezt a remek irodát. Lehet én voltam naív, amikor úgy gondoltam, hogy egyedül ,Önökkel szemben elérek bármit is.

Kapcsolat/Elérhetőség