Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2007-09-30 14:38:49
Betty: Lefkadán voltunk tavaly, ami szintén nagyon szép hely, az egyik partja benne van a világ 6 legszebbje között, és az idegenvezető - legalábbis az Apollon Travelé - szintén nagyon jófej. Az árak ott is hasonlók, a szigetek mindig drágábbak, mint pl. a Chalkidiki, de sztem, ha vki nyaralni megy, akkor nem azt nézi, hogy mennyit költ átváltva, rá kell szánni x összeget, és kész. Ha esetleg tervezel még nyaralást görög szigetre, akkor Lefkadát nagyon ajánlom. Robogót vagy autót szeretnénk bérelni, meg kinéztem jó pár fakultatívot, Marathonissit, Navaggio-t, meg már nem emlékszem, hogy mit. Mesélték, hogy Carettát reggel lehet a legjobban látni a kikötőben. Agios Sostis szigetre vagyok még kíváncsi, nagyon hangulatos azzal a kis híddal, és a bulik is vonzanak. smile Fókát láttatok? Arról senki nem ír semmit.. Nagyon érdekelnek a különleges állatok, Sartin láttam delfineket 3 éve, maradandó élmény. smile
Dátum: 2007-09-30 12:13:31
Kinga:Kivűlről láttam az Ibériát tényleg olyan mint a katalógusban!Szép!Akik ott voltak dicsérték!Egyébként a sziget valamivel drágább mint Magyarország de annyival szebb is!Sőt szerintem gyönyörű de motort vagy autót kell bérelni!A smart kölcsönző nagyon jó, ráadásul a Granddal szerződésben áll,ja és van ott egy magyar srác!Egyébként Laganas főutcájához a szállások nincsennek közel,de mi voltunk lent gyalog is, kilehet bírni!A Grand-Toursnak majdnem egy csomóban vannak az apartmanok és jó helyen vannak mert így éjszaka lehet pihenni és nem zavar az éjszakai élet ami aztán Laganas-ban van!
Dátum: 2007-09-29 22:12:38
írta ekkor: 2007-09-29 19:53:08
Szia Kinga!AZ a kb:62000ft a buszt is tartalmazza!Mi most voltunk augusztusban a Bozikis Hotelben egy hetet és kettőnknek 120000ft-ot fizettem a szállás+busz-ért!A komp díj oda-vissza 13Euro/fő!Egyébként amikor foglaltam az utazást nekem sem volt egyértelmű hogy a busz még + 30000ft lenne, ezért előre telefonon megérdeklődtem és megerősítették hogy együtt ennyi az ár!Ja és szerintem ennyi pénzért ajándék egy ilyen út egy korrekt irodával és sofőrökkel!Még annyit a buszok szépek,újak,kényelmesek!A büfé korrekt áron van és minden ital hűtött!Szeritem a Grand-Tours jó választás és Zakynthos egy csoda! smile smile smile
Szia! Köszi az infókat! Én is nagyon jó árnak találom, pedig eddig azt hallottam a szigetről, hogy nagyon drága. Az Iberia apartmant néztük ki, igényes és szép a képeken. Remélem, összejön az utazás, már most indulnék.. smile
Dátum: 2007-09-29 19:53:08
Szia Kinga!AZ a kb:62000ft a buszt is tartalmazza!Mi most voltunk augusztusban a Bozikis Hotelben egy hetet és kettőnknek 120000ft-ot fizettem a szállás+busz-ért!A komp díj oda-vissza 13Euro/fő!Egyébként amikor foglaltam az utazást nekem sem volt egyértelmű hogy a busz még + 30000ft lenne, ezért előre telefonon megérdeklődtem és megerősítették hogy együtt ennyi az ár!Ja és szerintem ennyi pénzért ajándék egy ilyen út egy korrekt irodával és sofőrökkel!Még annyit a buszok szépek,újak,kényelmesek!A büfé korrekt áron van és minden ital hűtött!Szeritem a Grand-Tours jó választás és Zakynthos egy csoda! smile smile smile
Dátum: 2007-09-29 17:04:14
Üdvözlök minden kedves fórumozót! A párommal jövőre készülünk Zakynthosra a Grand Tours-sal, átolvastam néhány hsz-t, és hellyel-közzel csak pozitívumokat olvastam, ennek nagyon örülök. smile Ha esetleg valaki tudna segíteni, lenne 1 kérdésem. Főszezonban kb 62000-re írják a buszos utakat, ehhez még hozzájön az útiköltség (vhol olvastam, hogy a retúr 30000), vagy minden benne van a kompon kívül? Előre is köszönöm!

Kapcsolat/Elérhetőség