(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szőke Imre Dátum: 2013-06-30 01:07:45
Benőcs Boglárka írta ekkor: 2013-06-29 16:36:20
Köszönöm a segítséget. Ez nem egy beszámoló, ez még az indulásunk előtti tervezgetés dokumentuma. Látnivalók, strandok stb stb. Sikerült feltöltenem, ezen a linken elérhető: http://www.uplud.hu/files/kJEX38P6Mp
Köszönöm. Kicsit rövid, és befejezetlennek tűnik, vagy nem sikerült teljesen feltölteni. Mindenesetre a Marathias beach érdekes, ezt még nem láttuk. Ha érdekel, a mi leírásunk: http://www.uplud.hu/download/ex6aG7Q70j
Benőcs Boglárka Dátum: 2013-06-29 16:36:20
Szőke Imre írta ekkor: 2013-06-27 16:48:15
Kedves Boglárka! Nyugodtan oszd meg az információidat, bármilyen is a hangulat. Mi is a netről, a Fórumról szedtük össze az első utunkhoz az infókat, csak hosszú hetek alatt. Ennyit könnyíthetünk az utánunk jövőknek. Vivien leginkább arról ad információt, hogy mindenek előtt a Grandtours, a többi tabu. Ezen sem kell csodálkozni, pont ezt várják tőle az irodánál. Mindenki el tudja dönteni, neki mire van szüksége, azt használja csak. Azzal is tisztában vagyunk, hogy ezek a leírások nem szentírások, akkor, abban az időpontban úgy volt, legközelebb nem biztos, hogy pont úgy lesz. Aki a Grandtoursban bízik csak, neki is jó élményei lesznek, nem foglalkoznak a leírásainkkal. Vannak file megosztók, kiváló lehetőség pl. www.uplud.hu, bemutatom: http://www.uplud.hu/download/hInQpxFWSf , ez egy frigania recept, ha ettetek a szigeten, biztosan otthon is csinálnátok, ha nem ettetek, legközelebb fogtok. Korábban váltottunk néhány szót, azt írtad, majd beszámolsz az élményekről. Lássuk! Nekünk már van elég sok anyagunk a szigetről, de szívesen megnézném a Te leírásodat is. Hamarosan indulunk, újból!
Köszönöm a segítséget. Ez nem egy beszámoló, ez még az indulásunk előtti tervezgetés dokumentuma. Látnivalók, strandok stb stb. Sikerült feltöltenem, ezen a linken elérhető: http://www.uplud.hu/files/kJEX38P6Mp
Telek Attiláné Dátum: 2013-06-29 10:18:07
Józsi írta ekkor: 2013-06-29 00:42:21
No, ez az amiről írtam! Akinek nincs mozgási lehetősége a szigeten, ne hagyja ki a sziget körbehajózást, nagy élmény. Ha van közlekedési eszközünk érdemes a kishajókat is igénybe venni, közelebb mennek a parthoz, bemennek a barlangokba. A kapitány mindent megtesz, hogy az utasoknak felejthetetlen élményeik legyenek, hiszen ebből élnek. Egyébként a nagy kalózhajó személyzete is kitesz magáért. Nekünk a kalózhajóval Navagion a partra lépéstől a visszaszállásig 20 perc jutott, de ez változó, egyszer így, egyszer úgy.
Megnéztem a képeim, ezek szerint, mi egy órát voltunk az öbölben, nagy hajós, szigetkerülős túrán. Jó volt ez a program, körben láttuk a szigetet, a kicsit nagyobb barlangba még ezt a hajót is bevitte a kapitány, Nagy élmény volt... De, rettentően hosszú, és fárasztó az egész napos hajókázás. A végén már alig vártuk, hogy kiszállhassunk. Ma már inkább kishajós, rövidebb túrát választanék... Azért jó, hogy van lehetőség a választásra, hogy mindenki eldönthesse, mi a legszimpatikusabb...
Józsi Dátum: 2013-06-29 00:42:21
Kaló Krisztina írta ekkor: 2013-06-28 07:40:08
Mi kishajóval mentünk Porto Vromiból. Szuper volt. Már nem emlékszem mennyi időt töltöttünk ott pontosan, de a nagyhajó később ért oda és ha jól emlékszem hamarabb ment el. Az ott töltött időt bőségesen elegendőnek éreztem. és út közben sok látnivaló akadt, barlangok, rengeteg szép szikla: Posseidon arca.... Egyszóval nagyon jó volt és örültünk, hogy ezt választottuk, mert néhány nappal később a csoportból bizony akik a nagy hajóval mentek, nem kötöttek ki smile Csak a tisztánlátás végett smile
No, ez az amiről írtam! Akinek nincs mozgási lehetősége a szigeten, ne hagyja ki a sziget körbehajózást, nagy élmény. Ha van közlekedési eszközünk érdemes a kishajókat is igénybe venni, közelebb mennek a parthoz, bemennek a barlangokba. A kapitány mindent megtesz, hogy az utasoknak felejthetetlen élményeik legyenek, hiszen ebből élnek. Egyébként a nagy kalózhajó személyzete is kitesz magáért. Nekünk a kalózhajóval Navagion a partra lépéstől a visszaszállásig 20 perc jutott, de ez változó, egyszer így, egyszer úgy.
Vági Judit Dátum: 2013-06-28 16:26:56
Kedves Utastársak! Családommal utazok le augusztus elején Zakynthosra, azonban úgy tűnik, hogy a fiam akkorra már Görögországban lesz és útközben csatlakozna be a buszra. Amennyire tudjuk erre Thesszalonikiben, a körgyűrűn van lehetőség. A kérdés a következő volna: emlékszik valamelyiktek, hogy nagyjából mikorra (szokott) Thesszalonikihez érni a busz Magyarországról? Természetesen a határok és megállók miatt lehetetlen pontos időt mondani erre, de abban reménykedünk, hogy egy körülbelüli (éjjel, reggel, kora délután, stb.) napszakot be lehet tippelni, hogy tudjuk, nagyjából mikorra kell odajutnia a fiamnak Thesszalonikibe. Előre is köszönöm a segítséget!