(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Holecska Gyula Dátum: 2011-05-23 21:13:12
Kedves Ági! Holecska Gyula vagyok és egy olyan után érdeklődöm hogy lehet e WIFI-t használni az Eleana apartmanban? Ha nem akkor az utazási irodában a nyitva tartás alatt esetleg? Vagy melyik apartman közelében lenne lehetséges? Előre is köszönöm a válaszodat!
Bihari Agi Dátum: 2011-05-23 20:54:59
Pákné Csornai Katalin írta ekkor: 2011-05-23 09:12:29
Kedves Ági! Nagyon szépen köszönöm, hogy utánajártál. 4 db 10 eurós jegyre volna szükségünk. Aki nem diák, az is veheti ezt a jegyet? A fiaim diákok, de nem szeretném, ha távol kéne tőlük ülnünk. Vagy úgy is lehet, hogy az upper tier-ben veszünk 4 egymás melletti helyet, amiből 2 db diák (10 euro) és 2 db felnőtt (20 euro)? Válaszod előre is köszönöm. Üdv: Kati
Szia Kati. Epidavroszban csak az elso elodas elott 3 hettel fog kinyitni a jegypenztar, juni.10-en, akkor tudjuk tovabb vinni a dolgot. Ket db.20 Euros es ket db 10 Euros jegyet tudunk majd venni. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-05-23 20:49:59
Dr.Sz?csné dr. Nagy Márta írta ekkor: 2011-05-22 18:02:17
Kedves Bihari Ági! Engem is a bankkártyás fizetés érdekel. Nálatok a Culture Travel Centerben lehet-e a fakultatív programokat bankkártyával fizetni. Mi sem szeretnénk túl sok készpénzt vinni magunkkal.
Kedves Marta! Van lehetoseg kartyas fizetesre az irodban, ez kartyankent 100 Euros fizetesig koltsegmentes, 100 Euro feletti osszeg fizetese eseten a kezelesi koltseg 3 %. Erdemes megkerdezni a bankot mennyit szamolnak fel ok az automatabol torteno penzfelvetel eseten. A faluban tobb automata is van, lehet, hogy ez jobban megeri. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-05-23 20:46:06
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-05-23 06:23:49
Ágikám! nemsokára indulunk de a részvételi jegy sehol??
Kedves Tamas. A Grand Tourstol ugy tudom, hogy a reszveteli jegyet kiallitottak es tovabbitottak annak az irodanak, ahol a foglalast csinaltak.
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2011-05-23 09:12:29
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-20 09:12:13
Kedves Katalin! A fesztivall eseteben leghamarabb az adott eloadas elott 3 hettel lehet jegyet venni, tehat juni 10-tol a juli.1 penteki eloadasra. A jegyarak a kovetkezok:50€ (VIP), 40€ (Zone Α), 30€ (Zone Β), 15€ (Diak- Zone Β) 20€ (Upper Tier), 10€ (Diak- Upper Tier, Mozgaskorlatozottak) Az eloadas ezen a napon: Peace, Aristophanes lesz. A http://www.hellenicfestival.gr/ angol nyelvu verziojaban egyeb reszleteket is olvashattok a programrol. Agi
Kedves Ági! Nagyon szépen köszönöm, hogy utánajártál. 4 db 10 eurós jegyre volna szükségünk. Aki nem diák, az is veheti ezt a jegyet? A fiaim diákok, de nem szeretném, ha távol kéne tőlük ülnünk. Vagy úgy is lehet, hogy az upper tier-ben veszünk 4 egymás melletti helyet, amiből 2 db diák (10 euro) és 2 db felnőtt (20 euro)? Válaszod előre is köszönöm. Üdv: Kati