Kedves Szántó Árpádné :) Szerintem fogunk találkozni, és valami miatt az az érzésünk egyébként, hogy a leghangosabbak mi leszünk :) (hat 21-28 közötti fiú s lány:) ráadásként még egy születésnapot is kint sikerül megünnepelnünk :) Már 3 hónapja vágjuk a centit legalább...és már csak 2 hét :)