(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Magyar Judit Dátum: 2010-08-25 22:27:38
Egyébként mi is a Demos-ba leszünk :)
Magyar Judit Dátum: 2010-08-25 22:25:41
Kedves Szántó Árpádné :) Szerintem fogunk találkozni, és valami miatt az az érzésünk egyébként, hogy a leghangosabbak mi leszünk :) (hat 21-28 közötti fiú s lány:) ráadásként még egy születésnapot is kint sikerül megünnepelnünk :) Már 3 hónapja vágjuk a centit legalább...és már csak 2 hét :)
Szántó Árpádné Dátum: 2010-08-25 17:54:53
Kedves Magyar Judit! Mi is 10-20-ig megyünk Demos apartman 5 fővel. Remélem találkozunk.Nagyon várjuk már.
Lengyel Annamária Dátum: 2010-08-24 17:01:45
Sziasztok! Szeptember 16-25ig megyünk Tolo-ba,az Eleana apartmanban leszünk.Van még valaki,aki ekkor fog jönni?:)
Magyar Judit Dátum: 2010-08-23 22:16:11
Sziasztok! Kedves kis 6 fős társaságunkkal szeptember 11-től fogunk eltölteni 1 hetet...már mindannyian alig várjuk. Van valaki, ki esetleg akkor jön?:)