(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Évi111 Dátum: 2010-06-29 12:53:20
Sziasztok! Szia Zoli! Mi is pénteken megyünk Toloba.... Szombat 33 fok,vas.hétfő 34,majd 35,36 :) Nincs ok az aggodalomra szerencsénkre! http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/extended/GRXX0076 Évi
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2010-06-28 23:12:00
Nagy Zoltán írta ekkor: 2010-06-28 18:26:20
Sziasztok. Mi pénteken indulunk Tolóban,szeretném, ha valaki valami megnyugtatót mondana az időjárásról. Kicsit elkeseredtem auz előrejelzés láttán. Nagyon remélem, hogy jó időnk lesz, erre a nyaralásra készülünk már január óta. Köszönöm......
Szia Zoli! Mi tegnap érkeztünk haza Tolóból. Autóval utaztunk. Odafelé Szerbiában végig esett az eső, Macedóniában elszórtan. Tolóban nyoma sem volt az esőnek, bár néha előfordultak felhős időszakok, de az idő kellemes meleg, és leginkább szikrázóan napsütéses. Hazafelé úton, amint kiértünk Görögországból, Macedóniában felhős, Szerbiában pedig végig esős idő volt. Egyszóval Tolóban szép az idő. Üdv: Kati
Nagy Zoltán Dátum: 2010-06-28 18:26:20
Sziasztok. Mi pénteken indulunk Tolóban,szeretném, ha valaki valami megnyugtatót mondana az időjárásról. Kicsit elkeseredtem auz előrejelzés láttán. Nagyon remélem, hogy jó időnk lesz, erre a nyaralásra készülünk már január óta. Köszönöm......
Bihari Agi Dátum: 2010-06-28 13:28:42
Pákné Csornai Katalin írta ekkor: 2010-06-28 09:43:27
Kedves Bihari Ági! Az idén már harmadszor voltunk veletek Tolóban, tegnap érkeztünk vissza, de már most visszavágyunk. Eddig még mindig egyénileg utaztunk, gépkocsival. Most arra gondoltunk, ha legközelebb is elutaznánk és tőletek vásárolnánk repülőjegyet, gépkocsit kéne bérelnünk Tolóban, hogy a sok szép látnivalót akkor is megnézhessük magunknak. A honlapotokon nem találtunk információt a gépkocsi kölcsönzési díjakról. Tudnál-e erről nekünk felvilágosítást adni? Egyébként az Eleanaban szálltunk meg, és csodálatos volt a szállás. Üdvözlettel: Kati
Szia Kati. Orulok, hogy ismet jol erztetek magatokat Toloban, az autokolcsonzes ara 35 E/nap amennyiben vallajatok, hogy nem mentek tobbet 100km-nel, ha megis akkor minden egyes extra kilometer utan 16 centet kell fizetni. Kilometer korlatozas nelkul 50 E/nap artol kezdodik, de termeszetesn minel hosszabb idore veszitek ki az autot, annal olcsobbra jon ki egy-egy nap... az autot mindig ugyanannyi uzemanyaggal kell visszaadni amennyivel elhoztatok. Amikor megint itt lesztek pontosan meg tudjuk beszelni majd a reszleteket. Az ar fugg attol is, hogy eloszezon (ekkor van kedvezmeny, ill ingyenes nap) vagy foszezon van, es attol is milyen biztositast kertek az autora. Minden autokolcsonzos elmondja, hogy nem szabad foldutakra illetve rossz minosegu hegyi utakra menni, mert egyik biztosito sem terit ha ezeken az utakon kar keletkezik az alvazban, felniben, kerekben. Udv. Agi
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2010-06-28 09:43:27
Kedves Bihari Ági! Az idén már harmadszor voltunk veletek Tolóban, tegnap érkeztünk vissza, de már most visszavágyunk. Eddig még mindig egyénileg utaztunk, gépkocsival. Most arra gondoltunk, ha legközelebb is elutaznánk és tőletek vásárolnánk repülőjegyet, gépkocsit kéne bérelnünk Tolóban, hogy a sok szép látnivalót akkor is megnézhessük magunknak. A honlapotokon nem találtunk információt a gépkocsi kölcsönzési díjakról. Tudnál-e erről nekünk felvilágosítást adni? Egyébként az Eleanaban szálltunk meg, és csodálatos volt a szállás. Üdvözlettel: Kati